Promuj to ogłoszenie

Inżynier wsparcia technicznego

Data dodania: 2020-11-19 13:43:23ID: 530073

504Pokaż numer[email protected]

Firma Promot JM Kowalczyk i Wspólnicy sp. j. poszukuje osoby na stanowisko

Siedziba firmy: Włocławek, Metalowa 9

Zadania
- Współpraca z działem produkcyjnym i działem handlowym,
- Dostarczanie pomocy technicznej klientom w zakresie zleceń produkcyjnych
- Nadzór nad prawidłowym procesem związanym z produkcją
- Ocena techniczna ofert
- Kontakt z dostawcami komponentów i surowców
Oczekiwania
- Wykształcenie wyższe / techniczne
- Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- Komunikatywność w kontaktach z Klientem
- Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
- Dobra organizacja pracy
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- Umowa o pracę na pełen etat, praca jednozmianowa
- Praca w stabilnej firmie o 30-letniej tradycji
- System wynagrodzeń (pensja stała + premia)
- Szkolenia techniczne związane z profilem działalności firmy
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
- Wsparcie zespołu pracowników i przyjazną atmosferę
Dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny należy składać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub w siedzibie firmy we Włocławku, przy ul. Metalowej 9.
Prosimy o dopisanie w składanych dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROMOT JM Kowalczyk i Wspólnicy sp.j. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."