Promuj to ogłoszenie

Inżynier Rozwoju Produktu w Dziale Badań i Rozwoju

Data dodania: 2021-01-13 15:49:27ID: 531676

607Pokaż numer[email protected]

Firma Anwis Sp. z. o.o. jeden z liderów wśród producentów osłon przeciwsłonecznych dla domu na świecie z siedzibą we Włocławku obecnie poszukuje osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Anwis Sp. z o. o. Włocławek

Opis Stanowiska

? Przygotowywanie i realizacja w programach 3D procesów konstrukcyjnych/projektowych związanych z nowymi oraz istniejącymi produktami.
? Tworzenie szczegółowej dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D
? Prowadzenie rozmów z dostawcami narzędzi w zakresie technicznym oraz kosztowym
? Udział w procesie wdrażania nowych produktów w tym fachowe wsparcie działów produkcji, jakości oraz product managementu

Od kandydatów oczekujemy:
? Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziani absolwenci kierunku Mechanika i Budowa Maszyn)
? Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku np. konstruktora
? Dobrej znajomości programu CAD (preferowany Solid Edge)
? Bardzo dobrej znajomością rysunku technicznego
? Dobrej obsługi Pakietu MS Office (szczególnie Excel)
? Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)
? Motywacji do pracy i chęci rozwoju
? Otwartości na wyzwania, kreatywności
? Umiejętności analitycznego myślenia, łatwości reagowania na problemy związane z funkcjonowaniem produktu

Zainteresowanym nowym wyzwaniem oferujemy:
? Pracę twórczą a nie odtwórczą
? Umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem zasadniczym oraz premią
? Pakiet prywatnej opieki medycznej
? Dofinansowanie karty Multisport
? Pracownicze Plany Kapitałowe
? Ubezpieczenie na życie
? Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
? Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
? Przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy adam.kowalski(małpa)anwis.pl