Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Praca w zakładzie prefabrykacji dla zbrojarzy, monterów, pracowników produkcji

Data dodania: 2021-03-01 15:45:57ID: 533514

[email protected]

Spółka Budizol Sp.z.o.o SKA w związku z planowanym w II kwartale 2021 roku uruchomieniem produkcji w fabryce przy ulicy Toruńskiej 197 i zakładzie przy ul. Komunalnej 8 we Włocławku elementów ściennych , stropowych , dachowych drewnianych , keramzytobetonowych oraz żelbetowych potrzebnych do realizacji na terenie kraju domów w technologii budiHOME www.budihome.pl i www.budizol.com.pl zatrudni :

zbrojarzy, pracowników do produkcji prefabrykatów żelbetowych , keramzytobetonowych i z betonu sprężonego - praca w fabryce przy ul. Toruńskiej 197 - praca od zaraz

Od kandydatów oczekujemy: ? możliwości pracy na dwie zmiany (okresowo) lub w godzinach nadliczbowych, ? zaangażowania w pracę i doświadczenia zawodowego, ? mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic. Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie funkcjonującej na rynku od ponad 30 lat, ? atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe), ? doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów żelbetowych, drewnianych, z betonu sprężonego oraz realizacji obiektów kubaturowych potwierdzone licznymi certyfikatami, patentami, nagrodami branżowymi, ? świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne itp.), ? kursy zawodowe, szkolenia, ? niezbędne narzędzia pracy. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Budizol Sp.z.o.o SKA (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: ?Zgadzam się na przetwarzanie przez Budizol Sp.z.o.o SKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji?. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod naszym adresem mailowym dostępnym na stronie internetowej www.budizol.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA