Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. rozliczeń

Data dodania: 2021-03-01 15:44:50ID: 533522

[email protected]

Sadco Grupa to nowoczesna Organizacja Producentów Owoców, która codziennie dostarcza owoce i warzywa do największych sieci handlowych w Polsce
oraz za granicą. Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Aktualnie poszukujemy SPECJALISTY DS.ROZLICZEŃ

Obowiązki:
? bieżące rozliczanie zakupów surowców i sprzedaży towarów
? przygotowywanie zestawień i raportów na podstawie dostępnych danych zakupowo-sprzedażowych
? prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie magazynowo-księgowym
? koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów finansowych, dotyczących rozliczeń z dostawcami
? weryfikacja poprawności danych w systemie
? ścisła współpraca z działami zakupów i produkcji

Wymagania:
? wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka lub pokrewne)
? bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
? znajomość zagadnień związanych z obrotem towarowym
? dokładność, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia
? zdolność do działania pod presją czasu oraz efektywnego zarządzania czasem
? umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
? doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
? znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie
? ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość udziału w szkoleniach
? elastyczne godziny pracy
? owoce prosto z sadu, soki i napoje a po okresie próbnym dodatkowe benefity pozapłacowe

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)