Promuj to ogłoszenie

SERWISANT IT

Data dodania: 2021-03-03 15:48:27ID: 533620

+48Pokaż numer[email protected]

Firma E-Integra sp. z o. o. poszukuje do pracy we Włocławku kandydatów na stanowisko: SERWISANT IT

Zakres obowiązków:

? obsługa serwisowa klientów spółki

? serwis gwarancyjny jednego z największych producentów sprzętu

? dostarczanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych

? montaż sprzętu komputerowego oraz serwisowanie urządzeń

Wymagania:

? wykształcenie informatyczne lub pokrewne

? prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

? znajomość budowy oraz diagnostyki komputera i urządzeń drukujących

? znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

? łatwość w przyswajaniu wiedzy z obszaru IT

? punktualność i sumienność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

? zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

? pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

? możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń

? uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

Osoby zainteresowane propozycją pracy prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: @