Promuj to ogłoszenie

Pracownik sklepu internetowego sieci komórkowej.

Data dodania: 2021-03-04 10:38:29ID: 533662

[email protected]

Zakres obowiązków:

Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta;

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, zgłoszeń, reklamacji;

Prowadzenie korespondencji z klientami;

Aktualizacja danych klientów;

Informowanie o usługach i cennikach;

Weryfikacja zgłoszeń;

Współpraca z partnerskimi punktami sprzedaży.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe;

Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office;

Komunikatywność i otwartość do rozmowy z klientem;

Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista;

Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Oferujemy:

Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;

Pracę w systemie zmianowym;

Możliwość rozwoju zawodowego.

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 31 marca 2021r.

Kontakt: [email protected]