Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Mistrz / Kierownik Produkcji

Data dodania: 2021-05-07 15:08:10ID: 536112

[email protected]

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych, generalnym wykonawstwie oraz na produkcji wysokoprzetworzonych elementów budowlanych (prefabrykatów żelbetowych, drewnianych i tzw. hybrydowych).

W związku z nieustającym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy:

Mistrz / Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania na stanowisku:

- szczegółowe planowanie produkcji,
- organizacja stanowisk i rozdzielanie zadań,
- kontrola produkcji w czasie jej procesu,
- kontrola elementów gotowych,
- kierowanie/kontrola nad zespołem pracowników produkcji,
- rozliczanie pracowników z wykonywanych zadań,
- normowanie czasów poszczególnych procesów produkcji,
- kontrola stanów materiałowych i zgłaszanie zapotrzebowania,
- rozliczanie zużycia materiałowego oraz wykonanych zadań,
- raportowanie realizowanych zadań.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
- doświadczenie na podobnych stanowisku,
- znajomość obsługi komputera,
- chęć do pracy i rozwoju,
- kreatywność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe),
- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat,
- świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne, itp.),
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883?

Wyrażenie zainteresowania ogłoszeniem jest jednoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Budizol sp. z o.o S.K.A. z siedzibą we Włocławku na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L nr 119, str. 1, dalej jako: ?RODO?). Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Budizol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą we Włocławku, ul. Komunalna 8, 87-800 Włocławek, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000371338, (dalej jako: ?Administrator?). Administrator pojmował mnie, że mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam również prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres dostępny na stronie internetowej www.budizol.com.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych lub na czas trwania stosunku pracy i okres po jego ustaniu regulowany przepisami Prawa Pracy, o ile stosunek pracy zostanie nawiązany, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA