Promuj to ogłoszenie

Krojczy

Data dodania: 2021-06-10 12:13:51ID: 537648

695Pokaż numer[email protected]

MDC Sp. z o.o. to nowo powstała firma w branży szwalniczej.
Zatrudniamy osoby z pasją i doświadczeniem.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

KROJCZY

Zakres obowiązków:
- krojenie materiałów do szycia skór i kożuchów

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie,
- sumienność i rzetelność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,
- praca w systemie jednozmianowym, bez weekendów,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość przyuczenia do stanowiska,
- możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

[email protected]

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)