Promuj to ogłoszenie

Praca w Dziale Exportu

Data dodania: 2021-11-25 09:02:38ID: 545574

54 Pokaż numer[email protected]

BRZEŚĆ Sipa sp.j. z siedzibą w Brześciu Kujawskim poszukuje kandydata do:

Działu Eksportu

Opis stanowiska:
• Poszukiwanie nowych klientów eksportowych oraz współpraca handlowa z obecnymi kontrahentami,
• Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów,
• Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
• Prowadzenie negocjacji handlowych,
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (udział w targach międzynarodowych, wizyty handlowe u klientów).

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych,
• Prawo jazdy kat. B oraz praktyczne umiejętności prowadzenia samochodu,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność szybkiego uczenia się,
• Umiejętność komunikacji, budowania relacji i pracy w zespole,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale eksportowym oraz czynny udział w organizacji targów międzynarodowych.

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• Zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,
• Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
• Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem i numerem telefonu) na adres: [email protected] wraz z klauzulami:
- podane przeze mnie dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celach rekrutacyjnych,
- podane przeze mnie dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim,
- przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania,
- podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów
- administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest: BRZEŚĆ Sipa sp.j., ul. Konarskiego 19, 87-880 Brześć Kujawski