Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Logopeda / neurologopeda

Data dodania: 2024-05-07 13:05:04 ID: 572744

[email protected]

zdjecie ogloszenia

Logopeda/neurologopeda

W NEUROMIND zależy nam, żebyś poczuł się częścią naszej społeczności.
Ty zdobywasz nowe doświadczenie, a my się rozwijamy.
Dołącz do nas, a pokażemy Ci, jak wspieramy rozwój naszych podopiecznych i pozytywne doświadczenia ich rodziców, dbając o bezpieczne i szczere relacje.

Jesteś ciekawy naszej filozofii pracy? Zapraszamy do nas!

Kogo poszukujemy?

Kandydatów, który chcieliby:
• Zdobyć doświadczenie, zobaczyć oraz nauczyć się jak pracować w oparciu o podejście relacyjne; ale także osoby które chciałyby podzielić się z nami swoim doświadczeniem w pracy w tym podejściu
• Utożsamiają się z naszymi wartościami
• Lubią spędzać czas z dziećmi, bawić się z nimi, chętnie pomogą dzieciom podczas posiłków czy w toalecie
• Szukają pracy na cały etat (32h) lub są zainteresowane pracą na część etatu, w godzinach 9-13
• Chcą rozwijać się jako logopedzi/neurologopedzi, przy wsparciu naszej placówki

Co Ci oferujemy?

• Praca w Neuromind to bezpieczeństwo i stabilność
• Pracę w oparciu wartości i relacje
• Wsparcie w rozwoju na każdym kroku
• Jasno określone role i odpowiedzialności
• Umowę o pracę na cały etat, część etatu lub inny preferowany przez Ciebie rodzaj zatrudnienia
• Dodatkowe 5 dni urlopu w ciągu roku – zatem Twój wymiar urlopu to 31 dni w roku
• Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), byś czuł się naprawdę bezpiecznie
• Dowiesz się ile satysfakcji daje realizowanie pasji oraz naszej misji i wizji, wspólnie z ludźmi którzy ją podzielają
• Szkolenia oraz aktywne wsparcie w budowaniu umiejętności

Jakie zadania na Ciebie czekają?

W skrócie:
• Prowadzenie terapii logopedycznej oraz niezbędnej dokumentacji w przedszkolu, a także w czasie zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju i terapii komercyjnych (jeśli nie masz doświadczenia w pracy logopedycznej nie przejmuj się mamy dla Ciebie przygotowany 3-miesięczny program wdrożenia, który umożliwia obserwację zajęć doświadczonych logopedów, konsultowanie się z nimi oraz pakiet szkoleń wewnętrznych dających zarówno wiedzę jak i narzędzia do pracy logopedycznej w oparciu o podejście rozwojowe);
• Udział w cotygodniowych 2-godzinnych spotkaniach zespołu specjalistów w czasie których możesz konsultować swoje terapie, brać udział w szkoleniach lub interwizjach zespołu;
• Opieka nad dziećmi w czasie zajęć grupowych, pomoc przy posiłkach, wyjściach organizowanych przez Terapeutyczny Punkt Przedszkolny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]