Zamknij
REKLAMA

sprzedam

Data dodania: 2022-07-25 07:46:01

Opis

Marka: peugeot
Model: 306
Pojemność: 1360
Rok produkcji: 2001
Rodzaj paliwa: benzyna

Opis:Do sprzedania samochód osobowy o dużym bagażniku ze składanymi tylnymi siedzeniami służył do przewozu narzędzi i materiałów do wykończeniówki w tym drabin. Średnia zużycia paliwa, którą sam mierzyłem to 6,4 l benzyny na 100 km. Główne podzespoły pojazdu zostały wymienione np. skrzynia biegów, tylna belka a także rozrusznik czy tłumiki. Silnik po wymianie ma jeszcze plombę i pochodzi od citroena z niewielkim przebiegiem. Pracuje idealnie. Pod maską po wymianie silnika nie ma żadnych przecieków czy to oleju czy płynu chłodniczego itp. Samochód serwisowany na bieżąco w ASO Zaduszniki, gdzie można sprawdzić jego historię.
Przegląd techniczny do 28 lutego 2023, a OC do 13 styczeń 2023. Pojazd sprawny i w chwili obecnej dojeżdżam nim do pracy.
Kupiony jako nowy w autoryzowanym punkcie sprzedaży, jestem pierwszym i jedynym właścicielem tego pojazdu, a dokładniej współwłaścicielem bo zapisana jest również córka, ale służy wyłącznie dla mnie. Fabrycznie jak na tamte czasy wyposażony jest nie standardowo tj. np. czujnik deszczu, poduszki powietrzne przednie i boczne, centralny zamek, regulowany fotel kierowcy czy kierownica i inne.
W chwili obecnej część lampek nie świeci, elektrycznie opuszczana szyba kierowcy do naprawy, stare radio nie działa.
Więcej informacji na telefon

Kontakt ze sprzedającym

604Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA