Zamknij
REKLAMA
AntyGlupota

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


80

Opublikowane
komentarze

7

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika AntyGlupota

2022-02-17 15:08:41

410

Niesamowite , że ten osobnik na urzędzie prezydenta , po raz kolejny publicznie przyznaje , że nic nie robi w kontekście poprawy jakości stanu włocławskich ulic ("Niestety z powodu braku bieżącego wykonywania wymian najbardziej zniszczonych nawierzchni na terenie miasta Włocławek w ciągu całego roku (...)"). I kompletnie nic się po takich słowach nie dzieje, nikt nie protestuje , nikt nie składa skarg ,nie ma referendum ws. odwołania tego szkodnika , ci którzy mieli patrzeć temu typowi na ręce, czyli pisowska opozycja w RM ma to gdzieś, a reszta, ktora korzysta z tego układu, bo jest wokół żłobu , po prostu się cieszy, że interes się kręci.. A miasto i mieszkańcy tracą i są tak naprawdę bezsilni, wkurzeni indolencją wladz...Sugeruje jednak panu MW, żeby naprawdę uważał na siebie, bo z bezsilności, frustracji i braku poczucia sprawczosci , powstają tak skrajne emocje, że ktoregos dnia może odczuć to doslownie, fizycznie na własnej skórze...I to nie są żadne groźby , tylko skrocony opis mechanizmow tego , jak działa ludzka psychika w konkretnych sytuacjach... Panie MW , jest Pan "prezydentem" miasta od 2014r..Gdyby miał pan jakikolwiek plan na poprawę jakości stanu dróg w mieście i był pod tym względem przygotowany do rządzenia od początku , to gdyby każdego roku "naprawiał" pan 7-8 ulic ,chocby tylko poprzez położenie nowych dywanów asfaltowych , nawet na tych niedlugich ulicach typu Przedmiejska, Żabia, Cyganka, Wojska Polskiego itd, czyli ulic śródmiejskich, to po 7 latach pańskiego "rządzenia ", mielibyśmy zrobionych 49-56 ulic..A przypomnę, że we Włocławku jest 500 ulic i wiele z nich w niezłym stanie , gdzie nie trzeba robić każdej z nich...Więc te +- 50 ulic to byłaby olbrzymia cegła poprawiająca stan naszych dróg...Ale pan jest miernym wlodarzem bez wizji, pomysłów, inwencji i zwykłego , takiego pozytywnego chciejstwa...Pan woli powiedziac , że nie ma środków i uważać , że to załatwia sprawę...Krótko człowieku , jest Pan kpiną i jedną , wielką porazka dla naszego miasta...Jest pan kwintesencją wstydu , którą przynosi pan mieszkańcom...Na dodatek bez honoru i poczucia odpowiedzialności za to co w mieście się dzieje. Po prostu WSTYD! Weź udział w dyskusji: Wylewają 120 ton asfaltu rocznie, a i tak nie nadążają łatać dziur. Dlaczego?


2021-04-19 16:47:45

81

Cytuje..."- W ciągu tygodnia na jezdni znajdzie się oznakowanie pionowe. Samo jego malowanie to jeden dzień prac."...Czy jest jeszcze naprawde ktos, kto dziwi sie, ze drogi w naszym miescie wygladaja jak kratery ksiezycowe, zwlaszcza po robotach dziurtomu, skoro ich czlowiek i to kierownik budowy (sic!) mowi, ze znaki pionowe na jezdni trzeba malowac???!!!Na litosc no rece, cyce i cojones opadaja...Brawo wy "szpecjalisty" od siedmiu bolesci...😠 Weź udział w dyskusji: Remont ul. POW: czy to koniec utrudnień dla kierowców?


2020-07-24 17:22:02

8817

Owszem, przebudowa Starego Rynku w takim ksztalcie i wygladzie nie byla dobrym pomyslem...Ale mowienie o posmiewisku to za daleko zdecydowanie...Posmiewiskiem to jest ten sarkofag udajacy fontanne, ktora zreszta nie dziala...A teraz do rzeczy...Rynek Staromiejski w Toruniu-beton, Rynek w Bydgoszczy-beton, Rynek we Wroclawiu-beton, Rynek w Krakowie-beton, Rynek w Poznaniu-beton...I to od dawien dawna...I prosze zobaczyc naprawde dawne zdjecia, sprzed wojny, naszego Rynku...Tez byla kostka i niemal brak zieleni...Dopiero po wojnie Stary Rynek zyskal trawniki i wiecej roslinnosci...Wiec rozumiejac podstawy narzekania, niech wszyscy zachowaja odpowiednie proporcje i niech spojrza na inne miasta, ktore chocby przytoczylem wyzej...A telewizja i media ogolnie, niech wyjda z najwiekszych osrodkow miejskich do takich miast jak nasze i zaczna je rzetelnie pokazywac na co dzien, a nie tylko wtedy, gdy mozna skrytykowac albo z powodu tragedii...Bo wedlug mediow, to Polska sklada sie tylko ze "stolycy", Krakowa, Gdanska, Poznania, Wroclawia czy Lodzi a w sezonach Zakopanego i Sopotu...A o reszcie juz dawno zapomnieli...I to sie tyczy się to wszystkich mediow bez wyjatku...Wiec ich wiarygadnosc w takim dzialaniu jest dla mnie zadna...Po prostu szukanie taniej sensacji, bez zastanowienia sie nad szerszym kontekstem...Zalosne Weź udział w dyskusji: "Pośmiewisko w całej Polsce" - Włocławek jako przykład nieudanej...


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?