Zamknij
REKLAMA
Waldemar Myćko

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


108

Opublikowane
komentarze

0

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Waldemar Myćko

2020-11-14 22:02:57

10

Jakie wy macie lokale w tym Włocławku? Nawet nie można porządnego bigosu kupić i zjeść. Weź udział w dyskusji: Konkurencja uwzięła się na Markowy Lokal Śródmieścia? Padają zarzuty!


2020-11-14 21:56:46

40

Występuje zagrożenie życia to bezwzględnie należy podjąć wszelkie środki, aby pomóc człowiekowi. W tym przypadku funkcjonariusze, zapewne po konsultacji z dyżurnym jednostki, podjęli właściwą decyzję. Nie pozostaje mi nic innego jak uścisnąć dłonie Panom Policjantom i oczywiście Panu, który dba i troszczy się o swoją sąsiadkę. Wiele razy kursowałem Ikarusem-Zemunem (PKS) do Rypina przez Lipno-Janiszewo. Rypinianie to bardzo porządni obywatele, rzadko kto jeździł na gapę, zawsze dzień dobry, dziękuję. Zdarzały się ewenementy, ale to był znikomy margines. Raz mi się zdarzyło sięgnąć po lolę spod siedzenia, ponieważ młodzież pod dwóch piwkach zaczęła do mnie na per Ty "szofer gazu". Weź udział w dyskusji: W szpitalu nie było wolnej karetki! Sami przywieźli ratownika do poszkodowanej


2020-11-09 12:45:53

152

25-latek najpierw powinien pojeździć rowerem, taczkami pokierować, a nie dawać takiemu uprawnienia na tira. Dziecko zaczyna jeździć rowerkiem z dwoma bocznymi kółkami a nie od razu na damce, bo wiadomo, ze orła wywinie. Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Uprawnienia na autobusy też powinny dostawać osoby z doświadczeniem. Najpierw rower, motor, samochód osobowy, ciężarowy, ciężarowy z przyczepą, pokaźnych rozmiarów tir i dopiero autobus z ludźmi. Weź udział w dyskusji: To zderzenie dwóch TIR-ów na wiele godzin zablokowało A1 do Gdańska (FOTO)


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?