Zamknij
REKLAMA

jacek80

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


55

Opublikowane
komentarze

0

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika jacek80

2020-03-16 13:49:47

162

Tak było przez pierwsze parę dni, teraz już nawet w biedronkach jest luz. A zwolennicy teorii spiskowych, że to rząd tego czy innego kraju robi jakieś manipulacje, powinni też się zamknąć na oddziale zakaźnym Weź udział w dyskusji: Na kasach we włocławskich sklepach horror. "Ludzie robiący zakupy już kompletnie powariowali"


2020-02-01 07:30:04

63

Młodzież po mnie pojedzie, ale jestem za przywróceniem zasadniczej służby wojskowej... Chociaż część nauczyłaby się jakiejś dyscypliny, bo co niektórzy zachowują się jak panny ? Weź udział w dyskusji: Rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa. O kogo upomni się armia?


2019-10-17 13:34:50

420

Większość z tych projektów powinna być zrealizowana z budżetu miasta już dawno i to bez ogłaszania tego typu konkursów. Utrzymanie placów zabaw, czy obiektów sportowych przy placówkach szkolnych i przedszkolnych jak i samych placówek, to jest zas**any obowiązek Prezydenta miasta. Poza tym jak to jest, że "elektryk" praktycznie co roku coś wygrywa, a z innych przedszkoli elewacja się sypie i doprosić nie mogą się o remont? Weź udział w dyskusji: Tak wybraliśmy! Oto lista inwestycji, które zostaną sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego 2020


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?