Zamknij
REKLAMA
unknown

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


31

Opublikowane
komentarze

1

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika unknown

2020-12-01 12:00:02

151

Następny *%#)!& :D Czy ci pisowcy to mają jakiś konkurs, kto wpadnie na bardziej durny pomysł? 4-osobowa rodzina byłaby liczona jako jednostka i musiałaby wpłacić 100 zł czy już 4 stówki? :D Nie wrzucając wszystkich polityków do jednego wora, ale czy tam któryś w ogóle ma mózg? :D Weź udział w dyskusji: Chcesz wejść do galerii handlowej? Szykuj kasę! Tak poseł chce walczyć z tłumami


2020-12-01 08:58:21

30

"Kto ma zostać zaszczepiony jako pierwszy?" No jak to kto? Oczywiście premier i ministerek zdrowia i to publicznie, żeby wszyscy widzieli jak do strzykawki pobierana zostaje dawka właśnie tej szczepionki i jest wstrzykiwana do organizmu tych pajaców. A pewnie tak się nie stanie, bo przecież te pajace z rządu w ogóle nie ponoszą odpowiedzialności za swoje działania. Niech się coś stanie to za 4 lata do koryta dojdzie ktoś inny i powie, że musi sprzątać burdel poprzedników. I tak do kółko... Weź udział w dyskusji: Chcą zaszczepić połowę Polaków w pół roku! Kto będzie pierwszy?


2020-11-24 15:56:26

90

Tak samo jak w przypadku odebrania telefonu od sanepidu tak samo z drzwiami do własnego domu. Nie mam ochoty otwierać to nie otworzę. A czasy są takie, że na czarnym rynku można pewnie teraz kupić i mundur policjanta i podrobić odznakę na pewno też się da. Ostrożności nigdy za wiele. Bez nakazu won. Weź udział w dyskusji: Tylko pięć osób na Wigilii? Rząd chce egzekwować nowe przepisy?


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?