Zamknij
REKLAMA

unknown

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


12

Opublikowane
komentarze

1

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika unknown

2020-05-19 14:21:41

21

Świetny aktor. Aż przypomniały się słynne teksty "Tadzik! Na górę!" i "Nie Karoluj mi teraz" :D No ale... 'Gimby nie znajo' Weź udział w dyskusji: Popularny aktor czyta bajkę dzieciom z Włocławka. "Macie wspaniałą..."


2020-05-14 15:51:07

204

Cała ta szopka z maseczkami to jeden wielki śmiech na sali. Ja rozumiem ich cel - nie zarażać innych. Szkoda, że większość pewnie nosi je tylko po to, żeby uniknąć mandatu. Pomijając fakt, że jak nie było przymusu noszenia "kagańca" to taka jednorazowa maseczka kosztowała grosze, a teraz Janusze biznesu chcą się dorobić. No i nie ma co się oszukiwać, że jednorazowe maseczki są wielorazowe, bo kto ma tyle kasy, żeby ciągle kupować nowe? Zaraz ktoś powie, że są wielorazowe, bawełniane. Zgadza się, ale szanowny minister albo inny cwaniak z tego samego otoczenia nie zwróci mi ani nikomu innemu pieniędzy za prąd i wodę, bo maseczkę bawełnianą trzeba prać po kilku godzinach użytkowania... Kolejna sprawa, że idąc z psem tylko popołudniu mijam ludzi, a rano i wieczorem na 10 spacerów przy 8 nie mijam żadnej osoby (przejeżdżającego auta nie liczę), więc na szybkim wyjściu przed blok z psem - po co maseczka? Do sklepu na zakupy to inna sprawa, jak najbardziej zrozumiała mimo, że się nie da przez nie oddychać. Weź udział w dyskusji: Zniesienie obowiązku noszenia maseczek już wkrótce? Zobacz to...


2020-03-20 12:37:31

738

Wiadomo z jakiego osiedla jest zarażony mężczyzna? Powroty powrotami, ale ludzie, którzy mieszkają w mieście gdzie wylądują są w dość komfortowej sytuacji. Nikt chyba nie wymyślił jak osoby z drugiego końca Polski mają się dostać do domu do kwarantanny w sposób niezagrażający innym. Inna sprawa, że w tej chwili jeśli ktoś był tak tępy, żeby wyjeżdżać za granicę gdzie wszędzie można złapać zakażenie to powinien sam z własnej kieszeni opłacić sobie powrót i wszystkie koszty leczenia. Taka kara za brak mózgu. Ten wirus nie jest od wczoraj tylko już kilka tygodni jest na świecie. Weź udział w dyskusji: Pierwszy włocławianin z koronawirusem. Chory jechał z Warszawy do Włocławka autobusem!


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?