14:33, 15.07.2016
Bardzo dobrze wypadła młodzież klubu bokserskiego Champion na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ząbkowicach Śląskich, gdzie o tytuł mistrza Polski rywalizowały kadetki i kadeci (przedział wiekowy 15-16 lat). Srebrne medale i tytuł wicemistrza Polski zdobyła Natalia Karkowska w wadze 50kg i Michał Jarliński w wadze 63kg. Brązowy krążek zawisł na szyi Stanisława Skorupskiego 70kg. Ponadto zawodnicy Championa w klasyfikacji klubowej zajęli trzecie miejsce w Polsce oraz przyczynili się w dużym stopniu do trzeciego miejsca jakie zajął okręg kujawsko-pomorski w klasyfikacji wojewódzkiej. Fot. nadesłane
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]