1
11:00, 24.07.2017
Melania Rybarkiewicz, 10-letnia tenisistka z Włocławka, odniosła kolejny sukces. Dziewczynka zajęła drugie miejsce w turnieju Algida Cup Poznań Open.
1
08:50, 22.07.2017
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Junak Włocławek rusza z wakacyjnymi bezpłatnymi zajęcia z piłki ręcznej.Treningi rozpoczynają się 1 sierpnia, zapisy już trwają.
2
09:04, 21.07.2017
Na lotnisku Kruszyn rozpoczynają się Mistrzostwa Świata FAI Modeli Śmigłowców dla Seniorów i Juniorów. W trwającej ponad tydzień imprezie weźmie udział 124 zawodników z 14 krajów.
7
08:52, 20.07.2017
Ulubieniec kibiców Anwilu, nieformalny kapitan Rottweilerów i pierwszy rozgrywający zespołu zostaje we Włocławku! Klub Koszykówki Włocławek i Kamil Łączyński przedłużyli porozumienie o kolejny sezon.
1
12:10, 19.07.2017
Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku organizuje turniej siatkówki plażowej o Puchar Dyrektora OSiR. Impreza odbędzie się 29 lipca.
10
12:10, 18.07.2017
Z trzema medalami z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 9-16 lipca w Pułtusku, wrócili kadeci Championa Włocławek.
4
15:02, 17.07.2017
Od piątku do niedzieli wioślarze z Włocławka rywalizowali na torze regatowym pod Mysią Wieżą w Kruszwicy, gdzie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów. Podopieczni trenera Krzysztofa Gabryelewicza zdobyli dwa złote medale.
2
17:01, 14.07.2017
Łukasz Wójcik, pilot szybowcowy Aeroklubu Włocławskiego zwyciężył w Międzynarodowych Szybowcowych Mistrzostwach Czech 2017 w klasie otwartej!
13
08:30, 13.07.2017
Anna Wodrowska, Daria Pik i Monika Mikołajczyk podpisały roczny kontrakt z WTS KDBS Bank Włocławek. Drużyna zainauguruje sezon 7 października.
10
08:31, 12.07.2017
Niski skrzydłowy Jarosław Zyskowski to najnowszy nabytek Anwilu Włocławek. 25-latek jest trzecim nowym graczem w szeregach Rottweilerów.
3
19:00, 10.07.2017
Pod koniec lipca Aeroklub Włocławski będzie gospodarzem Mistrzostwa Świata FAI Modeli Śmigłowców. Na lotnisku w Kruszynie będą rywalizować zawodnicy z 16 krajów.
3
14:00, 09.07.2017
Od poniedziałku kibice Anwilu Włocławek będą mogli wyrazić swoją opinię o klubie w specjalnej ankiecie. Włocławski klub chce sprawdzić, co fani koszykówki we Włocławku myślą o różnych aspektach jego działalności.
4
09:15, 08.07.2017
Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie powiększyło swoją flotę o nową łódź wioślarską. Jednostka została zakupiona przez OSiR i oficjalne przekazana przez jego dyrektora oraz prezydenta Marka Wojtkowskiego i jego zastępczynię, Barbarę Moraczewską.
2
17:23, 07.07.2017
Konrad Ziółkowski został powołany do kadry narodowej na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Zawodnik LKS Vectra zagwarantował sobie miejsce w reprezentacji świetnym występem podczas Mistrzostw Polski.
7
08:23, 06.07.2017
Zawodniczki MSPR Junak pod wodzą Kingi Sidwy odniosły kolejny sukces. Tym razem dziewczęta świetnie zaprezentowały się na arenie międzynarodowej i wygrały 23. Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dzieci i Młodzieży w Lubece.