Zamknij

Pomocnik montera rusztowań RUE122/1049-518/24

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc w montażu oraz demontażu rusztowań. Praca fizyczna.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRACA W ZESPOLE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: miejsce wykonywania pracy: według zleceń na terenie Polski, z uwagi na rodzaj pracy; praca w godz. 07.00-15.00 oraz dni wone
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: NIKO - Veronika Hordiienko
      Adres: Świętego Antoniego 40/14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-
      Osoba do kontaktu: Pavel Kostromitin
      Numer telefonu: 533825616
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/23/3008
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - przygotowywanie ofert handlowych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie prezentacji, mailing, - analizowanie zapytań, możliwości sprzedażowych, - analiza otoczenia konkurencyjnego, - umiejętność weryfikacji potrzeb klientów, - realizacja planów sprzedażowych, raportowanie wyników, - budowanie relacji handlowych. Praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00.
      StPr/24/1161
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      - współtworzenie i wdrażanie polityki zakupów zgodnie ze strategią firmy, - budowanie bezpieczeństwa zakupowego poprzez dywersyfikację dostawców, - sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą, - utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi dostawcami, - prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, - ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, - nadzór nad kompletnością dokumentacji zakupowej i transportowej. Praca w godz.: 07.00-15.00.
      StPr/24/1162
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      Przyjmowanie dostaw oraz kompletacja towaru do wysyłki, prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie, odpowiedzialność za ład i porządek. Praca w godz.: 09.00-17.00.
      StPr/24/1163
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      - współtworzenie i wdrażanie polityki sprzedaży zgodnie ze strategią firmy, - sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą, - utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi klientami, - prowadzenie negocjacji handlowych z klientami, - ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, - nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej. Praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00.
      StPr/24/1164
      wynagrodzenie od od 6 100 PLN

      - obsługa klienta w zakresie serwisu oraz reklamacji, prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami i serwisem, analizowanie zasadności roszczeń oraz nadzór nad terminowością i zgodnością realizowanych zadań; - nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, weryfikacja techniczna i merytoryczna); - przygotowanie odpowiedzi na reklamację i przekazanie jej klientowi; - wyjaśnienie wątpliwości klientów, dotyczących reklamacji; - wprowadzenie reklamacji do systemu.
      StPr/24/1165
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      StPr/24/1169
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego, koloryzacje i ondulacje oraz stylizacje, pielęgnacje włosów
      StPr/24/1177
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      sprzedaż płytek w sklepie i internecie
      StPr/24/1176
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Utrzymanie czystości w placówce medycznej.
      StPr/24/1178