Zamknij

Pakowacz/ magazynier R16/1089-538/24

Nr oferty: StPr/24/1088Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wincentego Witosa 4, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - wykrywanie niezgodności zamawianych produktów, - sprawdzanie jakości otrzymywanych produktów, - staranne pakownie gotowych produktów- lamp zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w firmie, - generowanie etykiet do zapakowanych produktów oraz przygotowywanie paczek do transportu, - kontakt z firmami przewozowymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Magazynier
      • Pakowacz ręczny
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi komputera, dokładność, sumienność oraz zaangażowanie do wykonywanych zadań
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MDECO KAMIL JANISZEWSKI
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wincentego Witosa 4, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomor
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 503-131-500
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na adres [email protected] z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        StPr/23/3008
        data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        obsługa koparki
        StPr/24/1187
        data rozpoczęcia pracy od 21.05.2024
        wynagrodzenie od od 6 000 do 9 000 PLN

        c
        StPr/24/1188
        data rozpoczęcia pracy od 31.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        praca w hurtowni mrożonek
        StPr/24/1192
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        dostawa mrożonek
        StPr/24/1193

        Obsługa maszyn na produkcji.
        StPr/24/1194
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        konserwacja na dziale utrzymania ruchu
        StPr/24/1195

        praca na szlifierce analogowej (ostrzenie i drobne narawy przyrządów szlifowania detali)
        StPr/24/1196

        prace budowlano-drogowe
        StPr/24/1197

        Prace elektryczne przy montażu urządzeń transportu bliskiego
        StPr/24/1198
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN