Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mechanik / Elektromechanik pojazdów osobowych - Praca

Data dodania: 2024-04-17 21:16:56 ID: 572240

508 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Firma Auto Serwis Kosmalski będąca w sieci OK Serwis istnieje na rynku od 2006r. Nasz serwis głównie trudni się w naprawie specjalistycznej pojazdów grupy Volkswagen oraz podstawowej naprawie pojazdów innych marek. Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
• Mechanik samochodowy
• Elektromechanik samochodowy
Miejsce pracy: Pikutkowo 14A k/ Włocławka
Twój zakres obowiązków:
• samodzielne naprawy oraz konserwacje mechaniczne / elektryczne,
• obsługa serwisowa - przeglądy i kontrola stanu technicznego,
• wymiany części eksploatacyjnych,
• obsługa specjalistycznego sprzętu diagnostycznego,
• diagnozowanie usterek mechanicznych / elektrycznych,
• dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
• współpraca z innymi członkami zespołu naprawczego,
• przestrzeganie bezpieczeństwa i przepisów dotyczących ochrony środowiska,
Nasze wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomości budowy i działania różnych systemów mechanicznych/elektrycznych w pojazdach samochodowych,
• prawo jazdy kat. B,
• odpowiedzialność i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• uczciwość i rzetelność,
• umiejętności obsługi narzędzi i sprzętu warsztatowego,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
To oferujemy:
• stałe zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem i urlopem,
• wypłaty na czas,
• pracę pn-pt (bez weekendów),
• zaopatrzone pomieszczenia socjalne,
• ubrania robocze z obsługą,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• profesjonalny cykl szkoleń ( w zależności od dostępności i oferty)
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (508600474) lub osobisty.