Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik utrzymania ruchu

Data dodania: 2024-05-10 07:52:37 ID: 572873

501 Pokaż numer [email protected]

Firma RDJ Klima Spółka Jawna zatrudni pracownika na stanowisko : Mechanik

Podstawowe obowiązki:
- rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką
- analiza przyczyn powstawania awarii oraz podejmowania środków zapobiegawczych
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, raportowanie zużytych części do realizacji naprawy lub usunięcia awarii
- raportowanie wykonanych przeglądów, napraw oraz usuniętych awarii
- przeglądy, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych (profilarki, prasy mimośrodowe i hydrauliczne)
- wykonywanie bieżących napraw elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wkrętarka)
- modernizacje techniczne wpływające na bezpieczeństwo eksploatacji maszyny
- prace techniczne poprawiające wydajność maszyn
- montaże i rozruchy nowych maszyn
- zmiana przyrządów (wykrojników) na prasach mimośrodowych i hydraulicznych
- szlifowanie/ostrzenie przyrządów na szlifierce płaszczyznowej
- znajomość zagadnień elektryki oraz elektroniki będzie dodatkowym atutem
- uprawnieniach spawalnicze i umiejętności spawania będą dodatkowym atutem

Wymagania:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- podstawowa wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki przemysłowej, budowy maszyn
- umiejętności logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków
- umiejętności pracy zespołowej
- samodzielność, konsekwentność, dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premia
- możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie Imoich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.