Redakcja DDWloclawek.pl towarzyszyła z aparatem tegorocznemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Na naszym portalu możecie obejrzeć fotorelacje z kilku przedsięwzięć zorganizowanych w ramach XX Finału WOŚP.
Przypomnijmy, że hasłem tegorocznego finału było: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko".
Zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Mamy zdjęcia m.in. z jam session w Tradycji, koncertu we Włocławskim Centrum Kultury, akcji Oddziału Kujawskiego PTTK i imprezy plenerowej na parkingu Hali Mistrzów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:
Mistrzowska jazda, fot. Krzysztof Osiński
Nurkowie wsparli WOŚP, fot. Krzysztof Osiński
Jamsession w Tradycji, fot. Łukasz Daniewski
Koncert „Podaj serce”, fot. Mariusz Maciejewski
II rajd "Prosto z serca, fot. Mariusz Maciejewski
III Noworoczny spływ rzeką Wisłą, fot. Mariusz Maciejewski
Sztab WOŚP, fot. Łukasz Daniewski
Fotografia z sercem, fot. Łukasz Daniewski
XX Finał WOŚP, fot. Łukasz Daniewski
Koncert Manchesteru, fot. Łukasz Daniewski
Kaczorex/Lipskee i podsumowanie Finału, fot. Łukasz Daniewski
Światełko do nieba, fot. Łukasz Daniewski
wiki12:57, 09.01.2012
Ratowanie zdrowia i życia dzieci i matek... Zastanawiam się, czy kiedyś my, jako społeczeństwo, zajmiemy się zwiększającą się rzeszą ludzi starych, schorowanych,cierpiących, opuszczonych i postaramy się im pomóc? Starość jest niemedialna, kult piękna i wiecznej młodości obowiązuje :-(. Pan Owsiak kończy ,zdaje się ,60 lat, więc może niedługo pomyśli również o starości, bo miarą kultury jest stosunek do starszych osób a z tym u nas bardzo krucho.
Marti14:11, 09.01.2012
Od 20 lat dzięki zebranym środkom przez WOŚP są doposarzane polskie szpitale, głównie specjalistyczne. Z tego sprzętu korzystają wszyscy, fakt, że najwięcej dostają oddziały dziecięce, ale takie jest zamierzenie akcji. Oddziały ratunkowe także posiadają sprzęt od Orkiestry, dzięki niemu można ratować życie osób w każdym wieku. Przestańmy się czepiać !!! Obyśmy jak najrzadziej trafiali do szpitali, ale jak już się tam znajdziemy to na każdym praktycznie oddziale widać sprzęt oznaczony magicznym serduszkiem. Gdyby nie grała Orkiestra, aż strach pomyśleć...
optuzja16:50, 09.01.2012
Powoływanie się na dobro dzieci to najskuteczniejsza metoda manipulacji społeczeństwem. Działa zawsze, bo odwołuje się do instynktu rodzicielskiego człowieka. Niewielu ludzi potrafi się temu oprzeć i dostrzec prawdziwe intencje manipulatora. Dlatego chętnie i od wieków sposób ten jest stosowany przez polityków, działaczy ideologicznych i wszelkiej maści hochsztaplerów. Tą techniką posługiwali się już cesarze rzymscy. Polityków, posługujących się tą techniką socjotechniczną, można wyliczyć dziesiątki jeśli nie setki. Najbardziej znani nam politycy, kochający dzieci i chętnie się z nimi pokazujący publicznie to Napoleon, Hitler, Stalin. Z polskich polityków za przyjaciela dzieci obwołał się Bolesław Bierut. Warto też zauważyć, że organizacje międzynarodowe także wykorzystują tę socjotechnikę. WHO i ONZ, w celu zachęcenia do wpłat na ich konta, zawsze posługują się zdjęciami dzieci, wygłodzonych lub chorych. Nie ma się więc co dziwić, że Owsiak także skutecznie zbiera pieniądze, wykorzystując sprawdzony od wieków sposób.
XYZ18:52, 09.01.2012
Ok, niby Owsiak angażuje w styczniu młodzież, motywuje do uzasadnionych działań, ale promuje również wśród niej anarchię, ,,złotą wolność" (,,róbta co chceta"), przyzwala na swobodę obyczajową(Przystanek Woodstok to również burdy, demolowanie pociągów, awantury na polu namiotowym, nadużywanie alkoholu i narkotyki).Taki ,,autorytet" jest
szokujący.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czy wszyscy radni mieszkają we Włocławku?
Rada winna być z miasta i ewentualnie aglomeracji Włocławka, czyli najbliższych z nim bezpośrednio przyległe miejscowości jak dla przykładu graniczące z Zawiślem: Szpetal Górny, Kulin, Zarzeczewo, Witoszyn jak i inne z lewego brzegu Wisły. Warunek: meldunek na terenie miasta. Oni tu może nie śpią, ale korzystają z całej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów, komunikacji itp.
Postępowy
09:21, 2025-06-18
Czy wszyscy radni mieszkają we Włocławku?
Proszę, ujawnijcie publicznie nazwiska radnych-oszustów. Nie powołają się na RODO i nikogo nie podadzą do prokuratury ponieważ dobrze wiedzą że świadomie popełnili wykroczenie a może I przestępstwo. Nie odpuszczać !
Brwo Konfederacja
09:08, 2025-06-18
PROGRAM DNI WŁOCŁAWKA 2025
No i jeszcze cmentarz dla zwierząt, wirtualny.
Pies
08:28, 2025-06-18
Czy wszyscy radni mieszkają we Włocławku?
A co konia obchodzi że się dyszel *%#)!& Nie macie innych problemów w RM? Zapytam a co z remontem mostu stalowego we Włocławku jakoś nikt z Konfy na ten temat nic nie mówi przypadek ? Nie sądzę.
Ubawiony 44
08:25, 2025-06-18