Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Awaria! Są problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Jak długo potrwają? Sprawdziliśmy...

N.S. 13:47, 19.03.2020 Aktualizacja: 07:23, 27.10.2025
62 Awaria! Są problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Jak długo potrwają? Trwa usuwanie awarii. Fot. nadesłane

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej w mieście chwilowo nie ma ciepłej wody i ciepła dostarczanego przez MPEC. Problemy w większości budynków powinny zniknąć w ciągu kilku godzin. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa usuwanie samej awarii.

O awarii zostaliśmy poinformowani przez Czytelników. Wiadomość na ten temat jest rozprzestrzeniana również na włocławskich grupach na Facebooku.

Jak udało nam się ustalić, powodem problemów z ciepłem systemowym i ciepłą wodą jest awaria, do której doszło na odcinku sieci u w rejonie ulic Łanowa-Ostrowska.

- Musieliśmy namierzyć awarię. Trochę to trwało. Teraz prowadzimy prace związane z usuwaniem awarii. Obecnie nie ma ciepła w ośmiu blokach na os. Kazimierza Wielkiego. To budynki w obrębie skrzyżowania ul. Łanowa-Ostrowska. Ciepło mają pozostali mieszkańcy osiedla, a także osoby mieszkające z budynkach w Śródmieściu. Ciepła mogą jeszcze nie mieć mieszkańcy niektórych bloków na os. Południe

- mówi Andrzej Walczak, prezes MPEC.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii. Szef miejskiej ciepłowni zapewnia, że pracownicy spółki robią wszystko, by trwało to jak najkrócej.

AKTUALIZACJA, godz. 14:14: Prezes MPEC poinformował nas, że do większości budynków w mieście ciepło powinno dotrzeć w ciągu ok. godziny. Wyjątkiem jest osiem budynków przy ul. Ostrowskiej i Łanowej. Tam ciepło zostanie przywrócone dopiero po usunięciu awarii.

AKTUALIZACJA, godz. 15:32: MPEC przedstawił najnowsze informacje na temat awarii:

- W związku z awarią sieci, która wystąpiła w rejonie ulic Ostrowska/Łanowa, informujemy że trwają prace mające na celu przywrócenie ciepła do naszego systemu. Uruchomione zostało zasilanie do pozostałej części miasta, z wyjątkiem kilku bloków w sąsiedztwie miejsca awarii tj. przy ulicy Ostrowskiej i Łanowej, gdzie ciepło zostanie przywrócone po usunięciu awarii. Opóźnienia w dostawie ciepła mogą nastąpić także na Dużym Południu oraz na Michelinie

- czytamy w komunikacie.

AKTUALIZACJA, godz. 16:59: Przywrócono dopływ ciepła w blokach w okolicy miejsca awarii.

AKTUALIZACJA, godz. 17:41: Obecnie ciepło nie dociera do budynków przy ul. Gajowej, Moniuszki, Skłodowskiej, Wieniawskiego, Robotniczej, Wyspiańskiego, Dąbrowskiej oraz na Michelin. Cały czas służby MPEC pracują, aby przywrócić ciepło na terenie całego miasta.

AKTUALIZACJA, godz. 19:13: Przywrócone jest  dostarczanie ciepła na Michelin.

AKTUALIZACJA, godz. 20:36: Bez ciepła pozostają bloki  w okolicach ul. Moniuszki/Wieniawskiego/Gajowa.
[ALERT]1584622104550[/ALERT]

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (62)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

re re

6 2

Podobno fachowo przeglądali , oceniali , prognozowali , pierścień robili ,ponieśli nakłady ,ceny, a wyszło jak zawsze we Włocławku .

17:05, 19.03.2020

niknik

9 6

A po czym kretyn poznaje kretyna? Bo sam jest kretynem. Miło Ci

16:14, 19.03.2020

Darek 48 Darek 48

5 5

Gorszego kretyna to od Ciebie nie ma palancie!

16:32, 19.03.2020

Pozostałe komentarze

Ewa0707Ewa0707

12 2

W blokach przy ul. Leśnej też brak ciepłej wody i ogrzewania

14:02, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BezmakBezmak

16 2

Na południu na Dziewińskiej też nie ma ciepłej wody

14:03, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WisniaWisnia

8 5

Mrozów nie ma ,a tu raptem awarie...rozumiem rury popękane itd...kombinacje i tyle 😠

14:57, 19.03.2020

AdekAdek

4 17

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

14:04, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

niknik

6 2

Co to miało być

16:10, 19.03.2020

kazikciviliankazikcivilian

11 1

Awaria jest przy Ostrowskiej 18.

14:13, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BacikBacik

10 2

Mielęcin brak ciepłej wody i grzejniki stygną.

14:23, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


xxxxxxxx

12 5

napalm zrzucić na to poj....👎👎.......ne miasto..

14:28, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

werwer

6 3

to po co mieszkasz w tak pojxxxnym mieście

17:45, 19.03.2020

do  wyżejdo wyżej

4 2

a właśnie nie mieszkam i co ?

19:34, 19.03.2020

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


prezes.prezes.

17 2

do zwolnienia !

14:42, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

włocławianin1włocławianin1

14 11

Ludzie opanujecie się!!!!! Awarie były, są i będą. Nikt nie ma wpływu na to kiedy awaria nastąpi. Skąd w Was tyle nienawiści i gniewu! Zastanówcie się co na dzień dzisiejszy jest najważniejsze! W takich chwilach powinniśmy się wspierać, a nie ciągle krytykować!

15:09, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

AloszaAlosza

8 3

Owszem, awarie były, są i będą, ale jeśli ktoś na stanowisku jest niekompetentny, to nie jest w stanie zarządzać właściwie przedsiębiorstwem i dopilnować właściwych prac i konserwacji sieci, bo po prostu się na tym nie zna.

16:47, 19.03.2020

MielęcinekMielęcinek

9 13

Awaria jak awaria, zdarza się. Akurat nasz MPEC w porównaniu do innych zakładów ciepłowniczych, jeśli chodzi o awaryjność, jest naprawdę bardzo ok.

15:10, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

QqqqqqQqqqqq

9 2

Andrzej opanuj się jesteś prezesem

16:02, 19.03.2020

AdanaAdana

14 2

Na Południu, Noakowskiego nadal nie ma ciepłej wody

15:11, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzkołaSzkoła

12 2

Broniewskiego nie ma ciepłej wody

15:25, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MichuMichu

13 1

wiejska 18 brak ciepłej wody

15:31, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

IvaIva

11 1

Na Broniewskiego nie ma ciepłej wody i ogrzewania

16:12, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

brak ciepłe j wody ibrak ciepłe j wody i

14 0

Jed E Południe brak ciepłej wody i co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaka awaria?????????????????

16:47, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

czekyczeky

15 0

planowane remonty MPEC miał przełożyć i co ????????????? znowu kłamią!!!!!!!!!!!!!

16:49, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

woda woda

4 4

To MPWiK miało przełożyć i po fali krytykki przełożyło.

17:07, 19.03.2020

gumis_17 za sprzątangumis_17 za sprzątan

7 4

czy to tak trudno podgrzac sobie wody w czajniku, a z kapielą poczekac do wieczora? jakos na zimno w kosciolach nie narzekacie mohery...

17:18, 19.03.2020

16.50 brak ciepła i 16.50 brak ciepła i

13 1

16.50 brak ciepła i ciepłej wody. Moniuszki jednostka e.

16:52, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

guniogunio

14 2

Osiedle Południe to nie Kazika, dlaczego brak ciepłej wody i co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16:57, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Józef bogusław ZiółkJózef bogusław Ziółk

10 1

Ja tez nie rozumiem . Rurociąg padł na łanowej . A co ma do tego rurociąg na Małe Południe i na Michelun ? A Prezes powinien się tym zajmować jaki ma zawód. Ludzie chcecie budować nową Elektrociepłownie a rury stare. To nie jest koszykówka.

17:39, 19.03.2020

gumis_17gumis_17

8 12

czy to tak trudno podgrzac sobie wody w czajniku, a z kapielą poczekac do wieczora? jakos na zimno w kosciolach nie narzekacie mohery...

16:58, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

warto wiedzieć warto wiedzieć

5 2

Warstewka łoju znakomicie chroni przed wirusami , to nie żart brud wcale nie jest taki zły.

17:06, 19.03.2020

xxxx

3 2

to sobie grzej

22:25, 19.03.2020

czarna_mambaczarna_mamba

3 12

Awarie się zdarzają... Za godzinę będzie po problemie. Trochę cierpliwości...

17:29, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ktosik Ktosik

13 1

Jedn. E wciąż brak ciepłej wody😠

18:12, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

20.0020.00

13 0

Wciąż brak ciepła na jednostce e godzina 20.00

19:58, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AannkaAannka

11 2

Mam male dzieci do kapieli a wody cieplej brak! Dlaczego na jedn.E wciaz nie ma ciepla?!?! Jest 20.17.

20:18, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlientKlient

12 0

Awaria na osiedlu Kazimierza Wielkiego a wody nie ma Południe, Michelin.
Prezes MPECu obiecał, że awaria zostanie usunięta w kilka godzin. Obiecał.

Może ktoś z MPEC wyjaśni?

20:20, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Qq@@Qq@@

9 1

To tak jak wuefista jest ..... awaria na Kazika a całe miasto wyłączone ... chyba ktoś nie ogarnia kuwety

20:32, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NorwidaNorwida

8 0

brak ogrzewania i ciepłej wody godz. 20.46

20:46, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

123qwe123qwe

8 0

Gdzie jest ciepła woda?

21:13, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GałczyńskiGałczyński

9 0

A ja się pytam gdzie kur...... Ciepła woda na Gałczyńskiego jaja sobie robią naprawdę z mieszkańców 😡😡😡

21:16, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

prezes52550000prezes52550000

7 0

Na fredry 6 kaloryfery zimne ciekawe nie ma komu zgłosić, najlepiej olać, ech

21:25, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


22.0022.00

8 0

Jednostka e nadal bez ciepła 22.00

21:56, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

vvvv

7 0

mpec kłąmcy!!!!!!!!!!!!!

22:26, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jednejedne

8 0

ktoś może wyżej zajmie tym z nami wyprawiają , oszuści, brak ciepła i wody c.......

22:28, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

południe smpołudnie sm

8 0

trzeba przestać płacić za wodę wygórowane rachunki i za co!!!!!!!!!!!!!!!!

22:32, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

mieszkaniec Południamieszkaniec Południa

1 0

Czy u państwa także są dopłaty za tzw. niezbilansowaną wodę ? Na Południu sprawdzają wodomierze przynajmniej sprawdzali w kilku blokach -chodził ten marudny *%#)!& facecik z łaptopem który wystawia rachunki za wodę . Duża liczba tych urządzeń pomimo , że były wymieniane latem ubr. okazała się dzialać wadliwie. Jak to się dalej potoczyło tego nie wiem , pewnie zamieciono pod dywan.

04:48, 20.03.2020

uchoucho

6 0

Przerwali naprawę do rana ponieważ powstała większa usterka niż była wcześniej😡

23:00, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

prezes52550000prezes52550000

5 0

Na fredry 6 kaloryfery zimne ciekawe nie ma komu zgłosić, najlepiej olać, ech

23:05, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

fredry 6fredry 6

5 1

o ciepło wróciło wystarczy węzły uruchomić.... ruszcie się kolega potrafił ....z pewnej instytucji w h.. leci ta spisdzielnia

23:08, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

LepszywlolcawekLepszywlolcawek

8 1

A od 1 kwietnia MPEC podnosi ceny za ciepło i ciepła wodę !!!!

23:13, 19.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

iiiiiiiiii

5 0

Na Skłodowskiek nadal zimne kaloryfery i brak ciepłej wody....

03:08, 20.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

VeraVera

2 0

Na Moniuszki nadal brak ciepła , zimna woda, zimne kaloryfery ......od wczoraj....

10:48, 20.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

molimoli

2 1

cała jed E nadal bez ciepłej wody i co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co robią te cepy z mpec??????????

16:54, 20.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%