Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Brutalny napad na punkt skupu złomu we Włocławku. Na drodze braci stanął właściciel

KMP Włocławek/G.S. 19:00, 19.06.2020 Aktualizacja: 22:21, 23.10.2025
18 Brutalny napad na punkt skupu złomu  we Włocławku. Na drodze braci stanął... Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Policja zatrzymała dwóch braci podejrzewanych o rozbój w centrum Włocławka. Mężczyźni zaatakowali kasjerkę i pracownika w jednym z punktów skupu złomu. Zabrali utarg i próbowali uciec, ale na ich drodze stanął właściciel. 

W czwartek (18 czerwca) po południu dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z punktów skupu złomu w centrum miasta doszło do napadu, a właściciel ujął jednego ze sprawców.

Według policji napastnicy byli brutalni, a zdarzenie miało bardzo dynamiczny przebieg. 

- Z relacji pokrzywdzonych wynika, że jeden z mężczyzn próbował rozmową odwrócić uwagę pracownika, podczas gdy drugi przewrócił kasjerkę i ukradł jej utarg. Gdy na pomoc kobiecie ruszył pracownik, mężczyźni rzucili w niego cegłą i zaczęli uciekać. W tym czasie na miejscu zjawił się właściciel firmy, który ujął jednego z oddalających się napastników i przytrzymał do czasu przyjazdu mundurowych

- relacjonuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z policji we Włocławku. 

Policja podkreśla, że drugiego z mężczyzn szybko namierzono i zatrzymano w wyniku intensywnych działań funkcjonariuszy.

Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi i że to bracia - mieszkańcy Włocławka w wieku 36- i 39-lat, znani funkcjonariuszom z wcześniejszych notowań za podobne przestępstwa.

Mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi, a wkrótce usłyszą zarzuty dotyczące rozboju.

Przestępstwo, które popełnili zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

(KMP Włocławek/G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (18)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

ArcjuszArcjusz

7 8

Milczenie jest złotem,zwłaszcza w obszarze niewiedzy.Nowoczesne złomowisko to nie tylko skup złomu ale i sprzedaż jego w detalu.Tam też można czesto kupić węgiel i stal hutniczą.Zatem słowo utarg jest na wskroś zasadne.

23:12, 19.06.2020

MaxMax

16 8

Lepiej żeby nie przeżyli

23:59, 19.06.2020

Pozostałe komentarze

HH

15 8

To b]ył Cechu i Zygmunt znane typki. Ponoć trzęsą Włocławski półświatkiem.

21:46, 19.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ktosssssktosssss

9 7

Czy prawdą jest to, że byli to bracia syjamscy? I mogli uciekać tylko w jedną stronę?

09:04, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

@@

6 7

piękny Bond 007 by z tego był.... są okrutni, źli antybohaterowie + piękna kasjerka + bohater + niesamowite metalowe konstrukcje XXI wieku + miasto europejskie wielowiekowe.... no i wielka kasa w tle😮

12:19, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

4 Oceany4 Oceany

2 1

Piękna kasjerka to jest w skupie na Barskiej róg Płockiej🔥🔥🔥.

17:44, 21.06.2020

Anka ZolaAnka Zola

9 1

Polacy czy romowie to byli?Mnóstwo romów się tu rozbija autami na angielskich rejestracjach.Są roszczeniowi na mieszkania i zasiłki a pracą się brzydzą- nie Polacy na nich robią,sobie liczą tak.

17:18, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZiutekZiutek

1 8

Romowie na ang blachach???? A może kosmici na rowerach ????

07:57, 21.06.2020

Billy Zet Billy Zet

8 7

Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪

18:09, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Billy Zet Billy Zet

7 4

Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪

19:41, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Billy Zet Billy Zet

6 3

Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪

22:28, 20.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bracia KBracia K

8 0

Czy byli to bracia bliźniacy? Podobno mają na koncie kradzież Księżyca

11:46, 21.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gipsygipsy

2 1

Ojej, dobrze, że jej nie zgwałcił.

18:09, 26.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%