Policja zatrzymała dwóch braci podejrzewanych o rozbój w centrum Włocławka. Mężczyźni zaatakowali kasjerkę i pracownika w jednym z punktów skupu złomu. Zabrali utarg i próbowali uciec, ale na ich drodze stanął właściciel.
W czwartek (18 czerwca) po południu dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z punktów skupu złomu w centrum miasta doszło do napadu, a właściciel ujął jednego ze sprawców.
Według policji napastnicy byli brutalni, a zdarzenie miało bardzo dynamiczny przebieg.
- Z relacji pokrzywdzonych wynika, że jeden z mężczyzn próbował rozmową odwrócić uwagę pracownika, podczas gdy drugi przewrócił kasjerkę i ukradł jej utarg. Gdy na pomoc kobiecie ruszył pracownik, mężczyźni rzucili w niego cegłą i zaczęli uciekać. W tym czasie na miejscu zjawił się właściciel firmy, który ujął jednego z oddalających się napastników i przytrzymał do czasu przyjazdu mundurowych
- relacjonuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z policji we Włocławku.
Policja podkreśla, że drugiego z mężczyzn szybko namierzono i zatrzymano w wyniku intensywnych działań funkcjonariuszy.
Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi i że to bracia - mieszkańcy Włocławka w wieku 36- i 39-lat, znani funkcjonariuszom z wcześniejszych notowań za podobne przestępstwa.
Mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi, a wkrótce usłyszą zarzuty dotyczące rozboju.
Przestępstwo, które popełnili zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.
4 Oceany19:12, 19.06.2020
I bardzo dobrze tępić patologię.
ZŁODZIEJE!!!!19:36, 19.06.2020
DO POŚREDNIAKA KOPA NA ZAPĘD DAĆ ??????
Mimi2520:39, 19.06.2020
A który skup?
Natalia ?? xd20:45, 19.06.2020
Utarg na złomie? raczej kasa na wypłate za skup
Arcjusz23:12, 19.06.2020
Milczenie jest złotem,zwłaszcza w obszarze niewiedzy.Nowoczesne złomowisko to nie tylko skup złomu ale i sprzedaż jego w detalu.Tam też można czesto kupić węgiel i stal hutniczą.Zatem słowo utarg jest na wskroś zasadne.
Pytanie 22:27, 19.06.2020
Czy bracia noc w izbie zatrzymań przeżyli?
Max23:59, 19.06.2020
Lepiej żeby nie przeżyli
Pozostałe komentarze
H21:46, 19.06.2020
To b]ył Cechu i Zygmunt znane typki. Ponoć trzęsą Włocławski półświatkiem.
ktosssss09:04, 20.06.2020
Czy prawdą jest to, że byli to bracia syjamscy? I mogli uciekać tylko w jedną stronę?
@12:19, 20.06.2020
piękny Bond 007 by z tego był.... są okrutni, źli antybohaterowie + piękna kasjerka + bohater + niesamowite metalowe konstrukcje XXI wieku + miasto europejskie wielowiekowe.... no i wielka kasa w tle😮
4 Oceany17:44, 21.06.2020
Piękna kasjerka to jest w skupie na Barskiej róg Płockiej🔥🔥🔥.
Anka Zola17:18, 20.06.2020
Polacy czy romowie to byli?Mnóstwo romów się tu rozbija autami na angielskich rejestracjach.Są roszczeniowi na mieszkania i zasiłki a pracą się brzydzą- nie Polacy na nich robią,sobie liczą tak.
Ziutek07:57, 21.06.2020
Romowie na ang blachach???? A może kosmici na rowerach ????
Billy Zet 18:09, 20.06.2020
Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪
Billy Zet 19:41, 20.06.2020
Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪
Billy Zet 22:28, 20.06.2020
Nie po to jarek rozdał patolom wszelkie plusy, by rozrabiały, tylko by na niego głosowały. Wstydzie się jak Banaś... 🤪
Bracia K11:46, 21.06.2020
Czy byli to bracia bliźniacy? Podobno mają na koncie kradzież Księżyca
gipsy18:09, 26.06.2020
Ojej, dobrze, że jej nie zgwałcił.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz