Zamknij
REKLAMA

W tym domu w Michelinie paliło się już drugi raz w ciągu kilku dni. Pracowity weekend strażaków

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 14.00, 26.09.2022 K.K
Skomentuj Jeden tydzień, jedno miejsce, dwa pożary. fot. nadesłane.
REKLAMA

W ostatni weekend Państwowa Straż Pożarna we Włocławku odnotowała na terenie miasta dwa pożary. Strażacy gasili domek letniskowy na działce przy ul. Jastrzębiej. Ogień pojawił się znowu w opuszczonej willi przy al. Jana Pawła II. 

Ten weekend (23-25.09) nie należał do najspokojniejszych dla włocławskich strażaków. Do pożarów na terenie Włocławka byli wzywani dwukrotnie. 

Zapalił się domek letniskowy

W piątek, 23 września około godziny 18:45 do pożaru doszło przy ul. Jastrzębiej na terenie jednego z rodzinnych ogrodów działkowych. 

Zapalił się murowany domek letniskowy. Ogień objął pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę, a częściowo spalona została więźba dachowa. Nie było osób poszkodowanych

- mówi kpt. Joachim Zefert z Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JGR nr 1 z ul. Rolnej, które z ogniem walczyły przez 1,5 godziny. 

Znowu stara willa

W sobotę, 24 września około godziny 17:40 strażacy zostali wezwani do kolejnego pożaru na al. Jana Pawła II. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z JGR nr 1. 

- W pustostanie po raz kolejny paliły się śmieci. W środku nie było osób postronnych  - informuje kpt. Joachim Zefert z Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. 

Ostatnio ogień pojawił się w tym miejscu raptem kilka dni wcześniej. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ

[ALERT]1664187060143[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Uważajcie na topiaszUważajcie na topiasz

5 0

Ten topiasz to kłamca, nie wierzcie tym bredniom i spółce z wredną ekipą, nawet nie pozwolił na dodawanie wpisów wiedząc jaki będzie opłakany efekt tych jego wymiocin.
17:46, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oh ! cudakoh ! cudak

4 0

[email protected] to jest umysłowy lelum polelum , ale w biciu słabszych nadzwyczajny bohater uhonorowany sądowym wyrokiem - a jest nawet synekiem chrzestnym włodarza , i to ma być ktoś zasiadający w radzie miasta ? 17:59, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

re re

0 2

Czy ten pan idąc w ślady kolegów partyjnych donosi już na swoich wyborców na policję ? Pytanie jak najbardziej zasadne ponieważ kilku jego kolegów PO linii donoszą na swoich wyborców , którzy ośmielają się im wytykać odstąpienie od realizacji programu wyborczego ... 18:04, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do redo re

1 1

oj zastrasza, zastrasza sądem, policją i swoim ego, i nawet swoich współpracowników, którzy faktycznie czują bojaźń przed czymś takim, czyli ch(g)rześniakiem wiadomo kogo, ha ha, ale wystarczy spojżeć na to oblicze i wszystko układa się w całość ... hmm, może lepiej nie patrzeć na to coś 19:35, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%