Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Ta latarnia we Włocławku nie ma szczęścia. Znów oberwała

 18:00, 06.12.2023 Aktualizacja: 10:52, 22.10.2025
26 Ta latarnia we Włocławku nie ma szczęścia. Znów oberwała Fot. depositphotos.

Pijany 40-latek wjechał samochodem w latarnię na al. Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 grudnia około godziny 22:50 na al. Kazimierza Wielkiego we Włocławku. 

Opel ściął latarnię

Osobowy opel corsa wjechał w latarnię przy skrzyżowaniu al. Kazimierza Wielkiego z ulicą Zielną. W tym miejscu często dochodzi do kolizji i wypadków. W tym roku podobne zdarzenia notowano w styczniu i lipcu

Oplem corsą podróżowały dwie osoby, mężczyzna i kobieta. Samochód uderzył w słup na skrzyżowaniu. Mężczyzna chciał skręcić w ulicę Zielną i ze zbyt dużą prędkością auto wypadło z jezdni i uderzyło w słup, który się przewrócił i zablokował drogę 

- mówi kpt. Joachim Zefert, dowódca JRG nr 2 we Włocławku. 

40-letni kierowca opla był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu. Za jazdę pod wpływem mieszkaniec Włocławka odpowie przed sądem. 

Policjanci ustalili na miejscu, że 40-latek jadąc oplem al. Kazimierza Wielkiego w kierunku centrum stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Badanie trzeźwości wykazało u 40-latka około 1,8 promila alkoholu. W sprawie prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości mieszkaniec Włocławka odpowie przed sądem

- wyjaśnia sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku. 

Mężczyzna po ścięciu latarni postanowił odprowadzić kobietę, z którą jechał, a następnie wrócił na miejsce zdarzenia. Policja przygląda się temu wątkowi. Obecnie nie wiadomo, dlaczego 40-latek tak zrobił.

- Wszelkie okoliczności sprawy będą wyjaśniane w postępowaniu - dodaje Tomaszewski

Kierowca opla za spowodowanie kolizji dostał mandat karny. 

::addons{"type":"alert"}

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (26)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

To literówkaTo literówka

8 19

Źle przeczytałeś. Będą likwidować ale nie Wody Polskie tylko wrzody żoliborskie.

18:54, 06.12.2023

MonikaMonika

8 7

Dlaczego piszesz nie na temat? Treść artykułu mówi o wypadku a ty o polityce. Zapisz się na inne forum i tam wypisuj swoje przemyślenia i spostrzeżenia. To nie jest temat pod takim artykułem.

20:45, 06.12.2023

Pozostałe komentarze

KABARETKABARET

8 25

Jak poinfirmował dzisiaj TVN24, w rządzie Donalda Tuska ma powstać Ministerstwo... Równości😭🙂 Jego MINISTRĄ miałaby zostać Katarzyna Kotula z Lewicy. Wraz z utworzeniem nowego ministerstwa likwidacji ulegnie ministerstwo rodziny.

19:07, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

BtfjjBtfjj

8 10

Może zrobią wreszcie porządek.

20:46, 06.12.2023

ElberElber

9 9

Tvn24 to taka telewizja, w której lubią dużo mówić o równości, prawach człowieka i innych bzdurach. Gdy jednak wyłączom kamery to sami się z tego śmieją, tak jak Sianecki z Daukszewiczem w Szkle kontaktowym. No, ale w końcu tvn24 to mistrzowie manipulacji. Odnalazł się tam nie jeden prlowski propagandzista. Monika Olejnik to przecież do dzisiaj jedna z głównych twarzy tej stacji. Urban jest dumny w piekle z osiągnięć swojej uczennicy.

21:02, 06.12.2023

IDZIE NOWEIDZIE NOWE

13 6

Rząd Irlandii zapowiedział nową ustawę - O PODŻEGANIU DO PRZEMOCY I NIENAWIŚCI. Ma ona zostać przyjęta w ciągu najbliższych tygodni.
Jak ocenia brytyjski dziennik The Daily Telegraph, będzie to prawo wyjątkowo drakońskie. Kary są wysokie - nawet dwa lata więzienia ZA POSIADANIE MATERIAŁÓW, które prawdopodobnie mogą podżegać do przemocy lub nienawiści wobec innych. Owi inni są definiowani poprzez takie cechy jak rasa, płeć oraz orientacja seksualna.
Co ważne: ani policja, ani sądy, nie będą musiały udowadniać, że materiały będące przedmiotem postępowania miały być kolportowane. Zasada ma być odwrotna: intencja dystrybucji będzie domniemana, DOPÓKI OSJARŻONY NIE UDOWIDNI, ŻE JEST INACZEJ.
Zdaniem The Daily Telegraph przypomina to prawo komunistyczne, które również ścigało i surowo karało posiadaczy zakazanej literatury drugiego obiegu.
Jak mówi Pauline O’Reilly, przedstawicielka Zielonych, jednej z partii koalicji rządzącej:
OGRANICZAMY WOLNOŚĆ, ALE ROBIMY TO DLA DOBRA WSPÓLNEGO.

Wraz z nowym ministerstwem w rządzie Tuska, do Polski także IDZIE NOWE EUROPEJSKIE !!!

19:44, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MbMb

6 4

Zrobić latarnie wiszące dopóki jest dostępny alkohol i nikt nie będzie miał problemów.

19:52, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

IDZIE NOWEIDZIE NOWE

11 5

Podobne prawo obowiązuje już w innych krajach anglosaskich - Kanadzie i Australii.
W Kanadzie pilnuje tego nowa, specjalnie powołana jednostka policji. Można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej za użycie słowa INDIANIN. W Australii zaś, niepoprawne politycznie jest używanie słowa ABORYGEN.
W oby krajach, jedynie dopuszczalne i praworządne zwroty to RDZENNI MIESZKAŃCY.

19:59, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ParagrafParagraf

10 15

Pięknie Jabłoński manipulujesz. Zresztą jak wszyscy pisowcy. Kłamiecie, manipulujecie, polaryzujecie społeczeństwo. Jesteście zwykłymi obłudnymi wichrzycielami. Wyjaśniam. Do chwili obecnej ustawa o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych nie mówiła wcale o limicie czasowym jeśli chodzi o podzespoły elektrowni wiatrowej a w szczególności o łopatach turbiny więc tak naprawdę do tej pory można było montować nawet "złom". Pomijam sens ekonomiczny takiego działania. Projekt poprawek do ustawy właśnie ma to naprawić i ograniczyć import zużytych łopat bo o ten element szczególnie chodzi. Dlatego nie można będzie instalować takich elementów jeśli będą starsze niż 48 miesięcy.

20:26, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

für Deutschlandfür Deutschland

9 20

PiS zwalcza energie z wiatru bo chce zarabiać na imporcie rosyjskiego węgla i rosyjskiej ropy w czym się wyspecjalizowali.
A tak na marginesie - dlaczego nie nie protestują przeciwko niemieckim samochodom i nie używają polskich ?

20:27, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

PopieramPopieram

5 2

Nasz rację. Wszyscy pisowcy powinni jeździć polskimi samochodami. Najlepiej elektrycznymi. Morawiecki milion wyprodukować miał. Kilka dni mu zostało może jeszcze zdąży.

02:21, 07.12.2023

ApelApel

11 15

Czy możecie przestać promować tą Partię i ich wygadywane bzdury? Malo wam 8 lat polskiej smuty? Przestańcie ich cytować, przestańcie powtarzać ich niestworzone i nieudokumentowane teorie. To wy dajecie im siłę. No chyba że chcecie być dalej nazywani Niemieckimi Mediami i być przeznaczeni do likwidacji, jeśli PIS powróci?

20:28, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Też się cieszęTeż się cieszę

1 0

Pis już się nie podniesie, rząd pisowski zostanie rozliczony !, będą się wstydzić ,że kiedyś istnieli .

12:28, 08.12.2023

smutnetosmutneto

10 14

To projekt. Obudź się! Wiem, wiem tv rządowa tak manipuluje i kłamie, że można się dać złapać. Powiem Wam że tam słowa prawdy nie usłyszysz. PiS to mega buble, uchwalał w nocy i to Wam pasowało? A od projektu do Ustawy to przy obecnych procedurach odległa, przepraszam bardzo odległa droga. To nie pis, że w jeden dzień można najgorszą ustawę uchwalić!

20:33, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DżordżDżordż

10 4

Ta strona to dramat...

21:58, 06.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

LatarniaLatarnia

4 1

Na ul. Bartnickiej też ma pecha . Po wymianie na led-y nie świeci. Czekamy chyba na wybory bo ta ekipa nie da rady naprawić

08:29, 07.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RobRob

1 4

energia oze nie wystarczy, Niemcy zlikwidowali elektrownie atomowe i na potęgę otwierają kopalnie węglowe i z węglem brunatnym oraz kupują ogromne ilości prądu, a teraz pytanie do POmyj i ZSL i trzeciej nogi czy zastanawiacie się jak będzie wyglądały koszty utylizacji wiatraczków i innych nowości wątpię( poczytajcie co się dzieje z wiatraczkami w Teksasie), dlatego szukają głupków i niestety u nasz znajdą ich.

09:59, 07.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

JaponiaJaponia

1 4

Japonia buduje 22 nowe elektrownie węglowe, ale w Europie obowiązuje psycholewacka polityka klimatyczna.

10:20, 07.12.2023

Och ci NiemcyOch ci Niemcy

3 0

Niemcy niedobre są. Pewnie nie wiesz ale oni to nawet mówią po niemiecku.

10:33, 07.12.2023

Maras Maras

1 0

Nie zastanawia was skąd w dd tyle PiSoskiego hejtu na wszystko i wszystkich bez względu na temat artykułu!

22:50, 07.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%