W budynku dawnej Delecty przy ul. POW doszło do pożaru. Trwa akcja gaśnicza.
AKTUALIZACJA GODZ. 12:56: Strażacy nadal działają.
AKTUALIZACJA, godz. 11:20: W zakładzie przy POW nadal działają strażacy. Zdecydowano o ewakuacji 20 osób, pracowników działu produkcji kawy zbożowej.
- Ewakuacja została zarządzona ze względu na występowanie gazów popożarowych. Nikt nie został poszkodowany
- usłyszeliśmy od bryg. Mariusza Bladoszewskiego, oficera prasowego PSP we Włocławku
Pożar został opanowany.
Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej - w tym podnośnik, policja oraz straż miejska.
- W trakcie prowadzonego procesu technologicznego doszło do zapalenia się plew w kominie. Następnie ogień przeniósł się na pokryty papą dach budynku
- poinformował brygadier Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy straży pożarnej we Włocławku.

Część chodnika ul. POW przylegająca do zakładu dawnej Delecty jest wyłączona z ruchu.
To nie pierwszy taki pożar w zakładach produkujących kawę zbożową przy ul POW.
::news{"type":"see-also","item":"10367"}
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
10 11
Jakim budynku zapaliły się plewy w kominie jak zawsze dd wieślawek kłamstwo i obłuda a dziennikarstwo do luftu
14 9
"Dawny budynek Delecty", a nadal trwa w nim produkcja. Logika level Grażyna. I albo Grażynka to popraw albo zostaw ten komentarz w spokoju i już go nie usuwaj.
14 10
Uspokój się trollu!
Spójrz jak sam piszesz analfabeto!
Pozostałe komentarze
6 8
Grażyna 4 zastępy ludzie z podnośnika to też zastęp !!! A co do informacji na temat tego zdażenia to chyba brak twojej wiedzy
8 3
ZdaŻenia .... Weż się tumanie za naukę - wracaj do podstawówki.
7 3
I ten tuman tak pod każdym artykułem. Poucza innych, a sam intelektem nie emanuje.
4 2
Syn wiatru i kurzu - czyli tuman !
6 13
Grażyna a gdzie kawa jest wypalana jak nie w Delekcie może u ciebie Grażyna społka z o.o.
1 0
Raczej ćwojski jesteś. Ten zakład już dawno nie należy do Delecty choć produkcja ta sama ale skąd ćwok ma o tym wiedzieć.
3 0
Niech się pali a Brak przeglądów i jest problem
0 7
jak tam dojechać jak astwalt kładą i droga zamknięta w cholerą
4 1
Panie bladoszewski jaki dach się palił? Na POW na pewno nie. Czemu takie bzdury mówi osoba która podobno się zna. Za mało dramatycznie jest powiedzieć że paliło się w przewodzie kominowy?
5 0
Faktycznie jesteś dno. W budynku trwa produkcja ale to już nie jest Delecta. Zakład dawno zmienił właściciela i to z twoją logiką jest problem. Chcesz błyszczeć to posyp się brokatem.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz