W czwartkowy wieczór, 16 stycznia, w jednej z kamienic w centrum Włocławka doszło do makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleziono ciała małżeństwa – 67-letniego mężczyzny i 68-letniej kobiety.
Służby zostały powiadomione przez zaniepokojoną rodzinę, która od pewnego czasu nie miała kontaktu z małżeństwem.
- Przed godziną 18 otrzymaliśmy zgłoszenie o braku kontaktu z mieszkańcami centrum miasta. Po wejściu do mieszkania ujawniono zwłoki 67-latka i 68-latki - przekazuje mł. asp. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.
Drzwi do mieszkania otwierali strażacy, którzy przybyli na miejsce.
- W środku znaleźliśmy martwego mężczyznę i kobietę. Przyrządy nie wykazały obecności tlenku węgla - wyjaśnia bryg. Mariusz Bladoszewski, rzecznik PSP we Włocławku.
Na miejscu obecni byli również funkcjonariusze policji i prokurator. Po wstępnym rozpoznaniu przyczyn zgonu prokurator zadecydował o wydaniu ciał rodzinie, rezygnując z dalszych czynności w tej sprawie.
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
29 0
Pokój Ich duszy.
25 0
Wieczny odpoczynek niech spoczywają w pokoju 🥲
35 2
prokurator zdecydował o wydaniu ciał rodzinie ....a przyczyna zgonu ?... miłośc aż po grób ???
24 2
dlaczego nie ma badań przyczyny zgody....
29 2
Prokuratura słucham że co? Dwa zgony i zero komentarza co się stało i jak?!?!?
Pozostałe komentarze
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
15 1
Prokurator zamyka sprawę ?! Warum… chyba nie dlatego że z 3 Maja byli?! Masakra
2 5
Proszę o nie pisanie głupich komentarzy bo każdy z was dostanie pałka bez grzbiet
Prosimy o szacunek
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz