IMGW ostrzega przed gęstą mgłą, która może znacznie utrudnić życie kierowcom we Włocławku i okolicach. Sprawdź, kiedy warunki będą najtrudniejsze.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Włocławka i powiatu włocławskiego.
Prognozowane są gęste mgły, które mogą znacząco ograniczyć widoczność od godziny 16:00 w poniedziałek, 20 stycznia, do godziny 09:00 we wtorek, 21 stycznia.
Prognozuje się lokalnie gęste mgły, w zasięgu których widzialność może okresami wynosić poniżej 200 m
- wskazują synoptycy z IMGW.
Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska oszacowano na 70%.
Mgły oprócz Włocławka i powiatu włocławskiego mogą objąć teren wszystkich powiatów województwa kujawsko-pomorskiego.
Prognozę pogody dla Włocławka można znaleźć w dziale Pogoda na naszym portalu.
Pytanie 15:51, 20.01.2025
Dlaczego w zawiadomieniu POminięto najwazniejszego adresata - firmy Saniko ? Przecież to jest strona odpowiedzialna za zimowe utrzymanie dróg w zamian za astronomiczne podatki !
Tabletki solne na trawniki już są w POgotowiu wzorem lat ubieglych ?
Tabletka solna na trawniku rozklada sie kilka miesięcy i niszczy wszyskie rosliny w prmieniu kilku metrów . Czy partyjni specjaliści o tym ,,wiedzo'' ?
Lala2013:21, 22.01.2025
Ciężkie warunki na drogach ........................................................... .
A co mogłyby powiedzieć psy zaprzęgowe na śnieżnych szlakach Kanady i Alaski oraz ludzie nimi
kierujący?
Co mogą powiedzieć kierowcy potężnych tracków, których trasy przeważnie prowadzą przez
zamarznięte jeziora Kanady?
Co mogą powiedzieć amerykańscy kierowcy tracków przemieżający ośnieżone Appalachy i jeszcze
większe Góry Skaliste?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1 2
Znawca się znalazł😂😂😂