Zamknij
REKLAMA

Za udział w szkoleniu oferują pieniądze. To oferta Centro Plus!

00:00, 10.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Centro Plus to włocławska firma założona przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz związanej z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy. Proponują udział w projekcie dla pracujących. Oferta skierowana jest do osób, których wynagrodzenie miesięczne nie przekracza minimalnej pensji.

Adresatami projektu prowadzonego przez włocławską firmę są osoby pracujące, a warunkiem wzięcia przez nich w nim udziału jest to, że ich wynagrodzenie nie może przekroczyć minimalnego. Oferta skierowana jest do mieszkańców Włocławka lub osób z powiatów: włocławskiego, radziejowskiego, golubsko-dobrzyńskiego, aleksandrowskiego i lipnowskiego.

- Celem projektu jest poprawa sytuacji Uczestników Projektu na rynku pracy własnie poprzez zmianę/podniesienie/nabycie nowych kwalifikacji zawodowych. Grupa docelowa jest szczególna bo własnie takie osoby bardzo często mimo chęci nie mogą pozwolić sobie na zmianę pracy czy awans właśnie ze względu na brak konkretnych kwalifikacji, które umożliwiają osiąganie wyższych dochodów - mówi Małgorzata Kędzierska z Centro Plus, osoba odpowiedzialna za realizację projektu.

W ramach prowadzonych zadań, osoby biorące udział w projekcie mogą wziąć udział w BEZPŁATNYCH szkoleniach dotyczących wielu branż. Są to między innymi szkolenia np. w kierunku spawacz, księgowa pierwszego i drugiego stopnia, kierowca samochodów ciężarowych, czyli prawo jazdy kat. C+E, elektromonter z uprawnienia SEP. Organizatorzy informują, że zakres szkoleń nie jest zamknięty.. 

Projekt stworzony jest z myślą o osobach, które ukończyły już 30 lat i więcej oraz należą do jednej z poniższych grup pod względem zatrudnienia:

- pracują na umowie krótkoterminowej (zalicza się do nich umowa na czas określony, który upływa w okresie realizacji projektu lub nie trwa dłużej niż sześć miesięcy) w ramach umów cywilno-prawnych. W tym przypadku wynagrodzenie miesięczne nie może przekraczać minimalnego wynagrodzenia za pracę,

- są zatrudnieni w oparciu o umowę, a ich zarobki nie przekraczają płacy minimalnej. Mogą też zamieszkiwać w gospodarstwie domowym, w którym dochody, przypadające na jedną osobę nie przekraczają kryteriów dochodowych ustalonych o próg interwencji socjalnej.

Centro Plus oferuje każdemu uczestnikowi projektu spotkanie z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy, którego celem jest pomoc w przygotowaniu do rozmowy z pracodawcą o podwyżce lub przygotowanie do zmiany pracy. Specjalista pomoże stworzyć dokumenty aplikacyjne, przedstawi oferty pracy itp.

Dla potencjalnej osoby biorącej udział w projekcie organizatorzy zapewniają też stypendium szkoleniowe w wysokości 8,90 zł brutto za godzinę szkolenia (6,89 zł/h "na rękę"). Szczegóły dotyczące udziału w realizowanym projekcie można znaleźć na stronie internetowej Centro Plus oraz na profilu facebookowym. Wszelkich informacji udziela Biuro Projektu zlokalizowane na ulicy Jesionowej 1. Odpowiedzi na nurtujące pytania można też otrzymać dzwoniąc pod numer: 785-857-598.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA