Zamknij
REKLAMA

Mrówka działa już prawie 10 lat! W czym tkwi tajemnica jej sukcesu?

00:00, 22.02.2020 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Market dekoracyjno-budowlany Mrówka działa we Włocławku od blisko 10 lat. Przez ten czas wyróżnił się na lokalnym rynku wysoką jakością usług, przyjaznym podejściem do klienta oraz szerokim asortymentem.

Market Mrówka zlokalizowany przy ul. Łęgskiej 16 ma 3 tys. m2 powierzchni. Towary są dostępne bezpośrednio na półkach, istnieje też możliwość realizacji indywidualnych zamówień klientów z katalogów dostępnych na działach. Cyklicznie organizowane są też promocje, które są odpowiedzią na bieżące potrzeby klientów.

Mrówka wyróżnia się jednak na tle konkurencji. To sklep w pełni z polskim kapitałem, stworzony przez lokalnego przedsiębiorcę, dobrze znającego lokalny rynek. To również firma rodzinna.

- Jestem dumny z tego, że przez te wszystkie lata udaje nam się tak dobierać pracowników do naszego zespołu, aby w firmie panowała atmosfera wzajemnej życzliwości. Moim największym sukcesem jest jednak wieloletnia, udana współpraca z moją żoną, a od niedawna również z córką. Myślę, że przyjazna atmosfera, którą wspólnie tworzymy w ponad 80-osobowym zespole, jest również jednym z czynników przyciągających do naszej firmy od tylu lat rzeszę wiernych klientów. Tu żyjemy, tu pracujemy, tu płacimy podatki.

– mówi Arkadiusz Słowiński, właściciel marketu Mrówka.

Personel Mrówki dba o to, by klienci czuli się w markecie dobrze. Pracownicy zawsze chętnie doradzają przy wyborze odpowiedniego towaru i starają się odpowiadać na wszystkie nurtujące klientów pytania.

- Stawiamy na zgrany i kompetentny zespół. Każdą sytuację zgłoszoną przez klienta analizujemy i podejmujemy odpowiednie kroki, żeby zapobiegać złym praktykom.

- mówi Kierownik Marketu, Piotr Szymański.

Sklep organizuje również cykliczne wydarzenia marketingowe, w tym Urodziny Mrówki, podczas których klienci mogą nie tylko zrobić zakupy, ale również miło spędzić czas z całą rodziną.

Mrówka to jednak nie tylko sklep. To również część lokalnej społeczności. Market chętnie włącza się w akcje charytatywne. Od lat współpracuje m.in. z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie i przekazuje materiały budowlane do remontów mieszkań najbardziej potrzebujących włocławian. W ten sam sposób wspiera również inne lokalne instytucje. Jest też sponsorem Klubu Koszykówki Anwil.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone