Zamknij
REKLAMA

Myślisz o założeniu własnej firmy? To spotkanie jest dla Ciebie

12:08, 10.06.2022 | Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku
Skomentuj depositphotos.com
REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Fundusze europejskie na własną firmę”. 

Jeśli chcesz założyć własną firmę, to to spotkanie jest dla Ciebie.

W realizowanych projektach na rozpoczęcie działalności gospodarczej możesz uzyskać wsparcie szkoleniowe „ABC przedsiębiorczości” i wsparcie finansowe na zakup środków trwałych, wyposażenia czy dostosowania pomieszczeń. Dodatkowo wsparcie pomostowe na początku działalności na pokrycie kosztów ZUS, najmu pomieszczeń, usług księgowych czy prawnych itp.

Na spotkaniu dowiesz się jak sięgnąć po środki unijne. Gdzie znajdziesz dokumenty rekrutacyjne, jak wypełnić, gdzie i kiedy złożyć wniosek. Twoje zadanie to zaplanować działalność, konieczne wydatki, dla kogo będą Twoje produkty czy usługi, jak zaistnieć na konkurencyjnym rynku. Doświadczony doradca pomoże Ci napisać biznesplan i zaplanować niezbędne działania.

Duża pula środków jest dostępna dla osób, które nie ukończyły jeszcze 30 lat. Ale jest też ostatni, nadzwyczajny nabór, dla osób, które 30 lat ukończyły. I to zarówno dla osób niepracujących jak i zatrudnionych.

Program webinarium dostępny jest pod adresem: mojregion.eu.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres e-mail: [email protected] zgłoszenia wpisując w tytule WEB 14.06.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie: 54 235 67 12.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2022 r., początek o godzinie 12:00. Organizatorzy przewidują, że spotkanie potrwa do godz. 13:30.

(Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%