Zamknij
REKLAMA

To będzie wielka uczta w świątecznym klimacie! Food Truck Festivals już w weekend we Włocławku

14.27, 06.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.30, 06.12.2022
Food Truck Festivals będzie częścią Jarmarku Świątecznego we Włocławku. Fot. materiały promocyjne

"Podczas tegorocznego Jarmarku Świątecznego do Włocławka zawita Food Truck Festivals, którzy swoimi pysznościami na kółkach spróbują dotrzeć przez żołądki do naszych serc. W te mroźne dni pozwólcie zabrać się na wspólną, kulinarną podróż ulicami najdalszych zakątków świata.

Jarmark Świąteczny i towarzyszący mu Food Truck Festivals odbędą się w weekend 10-11 grudnia na Zielonym Rynku. Będzie tam można zrobić świąteczne zakupy i spróbować pyszności z różnych stron świata.

Food Truck Festiwal - co czeka na włocławian tym razem?

Organizatorzy Food Truck Festivals we Włocławku zapewniają: pyszne jedzenie, rozgrzewające napoje oraz mnóstwo świetnej zabawy

Na Zielonym Rynku będziemy celebrować magię świąt, serwując Wam najlepsze dania z różnych zakątków świata 

- zapowiadają. 

Food Trucki zaserwują m.in.: aromatyczne, meksykańskie quesadillas, chrupiące, hiszpańskie churros, świeże owoce w oryginalnej belgijskiej czekoladzie, a także klasykę gatunku street foodu - soczyste burgery w pysznej chrupiącej bule oraz złociste frytki belgijskie.

Nie zabraknie również rozgrzewających trunków i gorącej herbaty.

Chcesz skosztować pyszności z różnych stron świata? Przyjdź w weekend na Zielony Rynek! Food Truck Festivals będzie czekał na smakoszy w sobotę w godz. 12-20 i w niedzielę w godz. 10-19.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%