W Gimnazjum Nr 12, w ramach projektu gimnazjalnego "Jestem świadomy swojego miejsca na ziemi i żyję bezpiecznie”, odbyło się „Spotkanie z ciekawym człowiekiem”, którego gośćmi byli Andrzej Pluta i Michał Sokołowski.
Andrzej Pluta - ikona włocławskiej koszykówki oraz Michał Sokołowski - wschodząca gwiazda włocławskiej drużyny wzięli udział w debacie z uczniami, opowiedzieli o relacjach trener - zawodnik oraz odpowiadali na pytania uczniów.
Miłe spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów, wspólnym robieniem zdjęć oraz złożeniem podziękowań przez panią wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 10 Barbarę Czaję.
Spotkanie zorganizowały Karolina Żywiczka, Paulina Waćkowska i Ewa Łukaszewska.
czar_na8920:42, 29.11.2013
Młode osoby lubią mieć kontakt ze swoimi idolami. Może dla niektórych dzieciaków takie spotkanie będzie inspiracją do zaangażowania się w uprawianie sportu np. koszykówki.
martus1071009:44, 30.11.2013
takie spotkania zachęcają młodych ludzi do spełniania swoich marzeń
łuki12:32, 30.11.2013
bardzo fajne spotkanie, oby takich więcej :)))
PrzemekN15:04, 02.01.2014
nie namawiają młodych ludzi do aktywności fizycznej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz