W ratuszu odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Pałuckiego z wybitnymi sportowcami i trenerami z naszego miasta.
W tym roku wśród nagrodzonych sportowców znaleźli się między innymi przedstawiciele takich dyscyplin jak piłka nożna, lekkoatletyka, koszykówka, siatkówka, wioślarstwo, sztuki walki.
Każdy z nagrodzonych sportowców odebrał z rąk prezydenta miasta dyplom oraz nagrodę pieniężną. Wysokość nagrody uzależniona była od zdobytych osiągnięć i medali.
W tym roku wyróżnionych zostało 75 sportowców i 27 szkoleniowców.
Specjalne wyróżnienia wręczyła także Anna Szafrańska, prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. Trafiły one na ręce prezydenta Włocławka i dyrektorów szkół, którzy najbardziej angażują się w sportowy rozwój młodzieży.
W imieniu wszystkich sportowców podziękowania dla władz miasta złożył Dawid Słupiński, zawodnik Anwilu Włocławek.
Wrona12:48, 20.12.2013
Za co dostał to Słupiński i Warszawski - oni wybitni ???
Pozostałe komentarze
martus1071013:30, 20.12.2013
gratulujemy
mariagawle199914:12, 20.12.2013
Gratulacje dla włocławskich sportowców!
majki16:33, 20.12.2013
jest w tym roku jakis plebiscyt na sportowca roku?
majtki16:35, 20.12.2013
to jakas awaria Wloclawskiego sportu! Same dzieci i zgnusniali trenerzy! Czy byl tam jaki kolwiek profesjonalny sportowiec senior?
wacek16:37, 20.12.2013
Chłopak z Włocławka jest w plebiscycie na sportowca kujaw i pokorza! Ale prezydent rozdajenagrody podopieczjym swoich kkolegów czerwojych od alkoholu
fidelka18:12, 20.12.2013
Jeden chyba ostro trenował bo przysnął:)
wiesław wojnar18:34, 20.12.2013
@majtki - owszem, np. Łukasz Wójcik, czyli szybowcowy wicemistrz świata w klasie 18-metrowej.
walczak18:51, 20.12.2013
jak widzę tą musialikowa,to mi węgiel w piwnicy kiełkuje
gość20:47, 20.12.2013
@Wrona Zobacz sobie statystyki tych chłopaczków, będziesz wiedział za co dostali...
kasia23:40, 20.12.2013
przysnął,czy nie przysnął,ale jest ambitny i nie sępi się
Wrona23:58, 23.12.2013
do gość; no zobaczylem i co? w ktorej lidze te ich statystyki mam tak ogladac? bo widze tam tez potezniejsze statystyki innych chlopakow, a tu na zdjeciu i u prezydenta ich nie bylo.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz