AKM Włocławek podjął w hali OSiR Noteć Inowrocław. Włocławianie musieli wygrać minimum 11 punktami, żeby liczyć się w dalszej walce o awans do II ligi. Zacięta walka trwała do ostatnich sekund meczu.
Włocławianie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i szybko wyszli na prowadzenie 8:1. W ataku włocławski zespół napędzała trójka najbardziej doświadczonych zawodników: Mateusz Krawiec, Łukasz Szląskiewicz i Mateusz Piekarski. Goście szybko otrząsnęli się z nerwowego początku i zaczęli odrabiać straty. Pierwszą kwartę AKM wygrał 17:14.
Włocławianie bardzo dobrze rozegrali drugą kwartę. Świetna gra wysokich zawodników (Zawalski, Pańczak, Szląskiewicz) pozwoliła na powiększenie prowadzenia. Koszykarze AKM schodzili do szatni z 16-punktową zaliczką, 47:31.
Na początku 3 kwarty włocławianie powiększyli prowadzenie do 23 „oczek”. W tym momencie w szeregi AKM-u wdarło się rozluźnienie i dekoncentracja. Włocławianie roztrwonili bezpieczną przewagę i doprowadzili do nerwowej końcówki.
Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich sekundach. Więcej zimnej krwi zachowali włocławianie, którzy ustalili wynik rzutami osobistymi. Ostatecznie AKM pokonał Noteć Inowrocław 87 – 75. Wygrana różnica 12 punktów zapewniła włocławianom drugie miejsce w tabeli i możliwość dalszej walki o awans do II ligi.
Punkty dla AKM-u zdobywali: Mateusz Krawiec 26, Łukasz Szląskiewicz 19, Damian Zawalski 11, Konrad Majewski 9, Norbert Leśniewski 8, Mateusz Piekarski 7, Bartłomiej Wasielewski 4, Patryk Pańczak 3.
amami12:02, 19.03.2014
witam czemu nie napiszecie kiedy i gdzie gra akm przeciez chłopaki walcza o 2 lige
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wszystko przez jednego kierowcę
Ludek ma rację. Jakby kierowca forda zostawił większy odstęp, to audi by spokojnie przed niego wjechało. Ale taki siedzi na D, bo jak zrobi większy odstęp, to się kotś w niego wciśnie.
Kierowca
21:10, 2025-07-07
Zakaz sprzedaży i większy nadzór. Tych produktów nie ku
mniej smrodu na ulicach...
Oby
20:38, 2025-07-07
Poranne piekło nad Wójtowskim. Płonęły domki i las
Rzekomo PIS dał obcokrajowcom azyl razem z plebanem z Torunia,nie pytali nas czy mogą.Pilnie zrobic tak jak Trump w swoim kraju,w przeciwnym razie czeka nas zagłada,bo dziwne to jest tak nagle!
HEHE
19:52, 2025-07-07
Wszystko przez jednego kierowcę
jest tragicznie zaprojektowane. Ale jeśli jedzie się z właściwą prędkością to powinno być dobrze. A jazda na zderzaku to częsty błąd, ludzie zapominają o zasadzie ograniczonego zaufania. Zawsze powinno się mieć dystans do poprzedzającego auta, jeśli nie ma się zamiaru lub możliwości wyprzedzać. Generalnie mamy teraz taki olbrzymi ruch drogowy, że tu na odcinku Włocławek - autostrada to by się po dwa pasy w jedną stronę przydały. Ale gdzie tam, ważniejsze są inne sprawy, nie ma komu o to walczyć, trzeba jeździć do Bułgarii.
To miejsce
19:25, 2025-07-07