Z okazji Dni Włocławka, w Browarze B, odbył się turniej szachów błyskawicznych.
Była to pierwsza poważna impreza szachowa zorganizowana przez Włocławski Klub Szachowy - 1938 w odrestaurowanych budynkach Browaru B.
Turniej był bardzo silnie obsadzony. Grało 2 kandydatów na mistrza, 4 graczy z I kat., 7 z II kat. szachową i tylko 1 gracz z III kat..
Pewnie zwyciężył prezes "WKSz.-1938" Paweł Grochowalski, który zdobył aż 12,5 pkt. z 13 możliwych. Drugie miejsce zajął, posiadacz najwyższego rankingu, Mariusz Jabłoński 11,5 pkt.
Kolejne miejsca zajęli: Jerzy Garbowski I kat. 9 pkt., Janusz Jeziorny I kat. 8,5 pkt., Dawid Kujawski II kat. 7,5 pkt., Paweł Szarfemberg II kat. 7 pkt. (najlepszy junior).
Najlepsi gracze otrzymali nagrody książkowe.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz