Zamknij

Świetnie zaprezentowały się zespoły Junaka podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej 22. Internationalen Lübecker Handballtagen

09:30, 07.07.2016
Skomentuj fot. nadesłane fot. nadesłane

Świetnie zaprezentowały się zespoły MSPR Junaka Włocławek podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej 22. Internationale Lübecker Handballtagen 2016.

W stawce blisko 450 zespołów z różnych części świata dziewczynki (2006/07) dowodzone przez Kingę Sidwa, przegrywając ćwierćfinał z SV Grün-Weiß Schwerin 3:9 uplasowały się na bardzo wysokich miejscach 5-8.

Podopieczni Marcina Gozdalskiego (2002/03) sklasyfikowani zostali na pozycjach 27-36. To niewątpliwie olbrzymi sukces odradzającej się włocławskiej piłki ręcznej.

- Dla dzieci z naszego klubu wyjazd na międzynarodowy turniej to niesamowita przygoda oraz nagroda za ostatnie pół roku ciężkiej pracy za treningach – mówi Damian Sidwa z Młodzieżowego Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Junak Włocławek. - Już sam udział w tak olbrzymiej imprezie, gdzie na boiskach ze sztuczną murawą i parkietach sal biegało ponad 6000 dzieci i młodzieży z niemal całego świata to już ogromne przeżycie. Absolutnie nie nastawialiśmy się na wynik, ten był sprawą drugorzędną. A jednak dziewczynki awansowały do czołowej 8 turnieju w kategorii wiekowej 2006/07. A to naprawdę olbrzymi sukces. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego wyjazdu. Teraz czas na upragniony odpoczynek. Od września startujemy z podwojoną siłą i zaczynamy rozgrywki ligowe.

Dziewczynki (2006/07):
Junak - HSV Wildau 1950 e.V. 4:4 (Sidwa 2, Korpowska, Nowak)
Junak - Bramstedter TS 2:2 (Sidwa, Lewandowska)
Junak - Lübeck 1876 2:5 (Sidwa, Nowak)
Junak - HSG BAD I 5:0 (Sidwa 2, Szatkowska 2, Lewandowska
Junak - SV Grün-Weiß Schwerin 3:9 (Korpowska 3)

Junak: Zuzanna Wojciechowska - Natalia Nowak, Laura Draber, Gabriela Szaradowska, Gabriela Sidwa (6), Alicja Zajk, Amelia Lewandowska (2), Laura Zielińska, Zuzanna Korpowska (4), Aleksandra Szatkowska (2), Martyna Burghard. Trener: Kinga Sidwa.

Chłopcy (2002/03):
Junak - Vfl Fredenbeck 2:3 (Słowik 2)
Junak - HTV Sundwig Westig 4:13 (T.Ponto 3, Słowik)
Junak - TV Verl II 5:0 (T.Ponto 3, Gózior, Anyżewski)
Junak - Lübeck 1876 4:3 (T.Ponto 2, Anyżewski, Słowik)
Junak - SG Hamburg Nord 4:12 (T.Ponto 2, Słowik 2)
Junak - Skriveri 3:0 (walkower)
Junak - SG WIFT Neumünster 6:15 (T.Ponto 3, Słowik, Czyżnielewski, Anyżewski)

Junak: Maciej Kwiatkowski, Mateusz Bednarski - Kornel Ponto, Jakub Jankowiak, Hubert Witczak, Tymon Ponto (13), Olaf Religa, Damian Gózior (1), Piotr Anyżewski (3), Adam Czyżnielewski (1), Paweł Słowik (7), Dawid Michalski, Wiktor Górczyński. Trener: Marcin Gozdalski.

(K.O)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

RęcznaRęczna

8 1

Brawo, brawo, brawo :):)
Super, że ktoś wreszcie próbuje przywrócić blask włocławskiemu szczypiorniakowi.

Gratulacje dla maluchów za znakomity wynik i awans do ćwierćfinału.

09:40, 07.07.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DoraDoraDoraDora

10 0

Brawo Junak!!!!

09:41, 07.07.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wacławwacław

4 8

A kto za to zapłacił?...czy chodzi tylko o to że to kolega Wojtkowiaka?...

09:45, 07.07.2016
Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Marudne dziadziskoMarudne dziadzisko

4 1

Panie Wacławie nawet gdyby prezydent dofinansował cały wyjazd to chwała mu za to. Te dzieci mając 9 lat osiągnęły większy sukces niż Pan mając lat ??. Jedynym Pana sukcesem jest *%#)!& w stołek i klepanie w klawiature. Te dzieciaki z wielką radością reprezentowały nasze miasto na arenie miedzynarodowej.
Nie pozdrawiam.

09:59, 07.07.2016

rodzicrodzic

4 1

Płacili rodzice oraz sponsorzy klubu.

10:01, 07.07.2016

do wacławdo wacław

2 2

na pewno nie Pan.... i choćby dlatego to nie Pana interes....

10:45, 07.07.2016

DoraDoraDoraDora

2 1

nie wierzę po prostu i zastanawiam się jakim trzeba być człowiekem żeby politykę i jakieś durne własne sympatie i antypatie mieszać do sportu dzieci.... nawet gdyby cały klub był sponsorowany przez miasto czy kogokolwiek to co kogo to obchodzi?? jak nic się nie dzieje w mieście dla dzieci i młodzieży to wina prezydenta, jak ktoś coś chce zrobić i robi to na pewno prezydent maczał w to palce i dlatego trzeba skrytykować... proszę Panie Wacławie wyjść na spacer, przewietrzyć głowę, pogadać z rówieśniakami w kolejce do lekarza czy apteki i tam narzekać a nie tutaj odbierać dzieciakom radość!!!

10:58, 07.07.2016

do Wacławdo Wacław

5 2

Sami za to płaciliśmy. My rodzice dzieci z Junaka.

09:49, 07.07.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sasiad 2 bloki oboksasiad 2 bloki obok

7 1

brawo Damian, dzięki takim inicjatywa jak Twoja i Kingi piłka ręczna w naszym mieście powoli wraca na salony. Róbcie swoje nie patrząc na takie komentarze *%#)!& jak wyżej "waclaw". Przez takich jak on Włocławek będzie zaściankiem a ludzie z taka pasja jak Twoja walczą o to aby coś zmienić. Ja Ci dziękuje, bo dzięki Tobie mam szanse robić to co naprawdę lubię czyli grac i podziwiać piłkę ręczna ..... narazie w wykonaniu najmłodszych ale znając Ciebie i Twój zapal niebawem zaczyna mnożyć się sukcesy. Wynik z Lubeki pokazuje , ze idziecie dobra droga.

09:59, 07.07.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kubbba84Kubbba84

5 1

Dymek chapeau bas

10:13, 07.07.2016
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

albercikalbercik

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.



Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%