REKLAMA

Sezon rajdów czas zacząć. W sobotę Autoslalom pod Halą Mistrzów

08:05, 20.04.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Parking przy Hali Mistrzów zamieni się w tor rajdowy. Fot. materiały promocyjne

W weekend we Włocławku odbędzie się I Runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Autoslalomie. Impreza rozpocznie cykl zawodów, które będą rozgrywane na terenie całego województwa.

Autoslalom zaplanowany na 22 kwietnia będzie jednocześnie inauguracją sezonu motosportu we Włocławku.

- Na czas rywalizacji parkingi przed Halą Mistrzów zamienią się w tor wyścigowy dla najlepszych kierowców z regionu. Liczymy na silną ekipę włocławian z Andrzejem Pietrzakiem - najbardziej utytułowanym zawodnikiem rajdów typu KJS - na czele. Do wzięcia udziału w zmaganiach wystarczą prawo jazdy kat. B, sprawne technicznie auto oraz kask – mówi Michał Sutorowski z Automobilklubu Włocławskiego.

Start pierwszego zawodnika zaplanowano na godz. 11:15. Przejazdy na czas będą prowadzone do godz. 14:30. W czasie trwania zawodów zostanie wstrzymany ruch na parkingu sąsiadującym z ul. Chopina oraz części ul. Kazimierza Górskiego.

Włocławski Autoslalom rozpoczynie cykl zawodów, które będą rozgrywane na terenie całego województwa, w tym m. in. w Grudziądzu i Toruniu. We Włocławku, poza sobotnią pierwszą rundą, zostanie rozegrana również trzecia, którą zaplanowano na 13 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017