REKLAMA

"To będzie pojedynek jasności z ciemnością". Różal powalczy o pas

17:26, 17.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Marcin Różalski powalczy z nowym mistrzem wagi ciężkiej. Fot. kadr z filmu KSW 39: Fernando Rodrigues Jr vs Marcin Różalski

27 maja Marcin Różal Różalski zmierzy się ze świeżo upieczonym mistrzem wagi ciężkiej KSW. Zawodnik związany z Włocławkiem zmierzy się z Brazylijczykiem Fernandem Rodriguesem Juniorem podczas gali KSW 39 Colosseum.

Płocczanin, który jest trenerem w Fight Club Freestyler z Włocławka weźmie udział w największej gali MMA w Europie. Podczas KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym jego starcie z Fernandem Rodriguesem Juniorem na żywo będzie oglądać ok. 60 tys. widzów.

Organizatorzy gali właśnie opublikowali film promujący starcie Różala z Rodriguesem. W trwającym 4,5 minuty filmie zawodnicy opowiadają o swoich oczekiwaniach co do walki oraz o atutach własnych i przeciwnika.

- Fernando przypomina mi mnie samego z czasów, jak miałem dwadzieścia parę lat i walczyłem w K1, w tajskim boksie – mówi w spocie Marcin Różal Różalski. – Mam nadzieję, że Fernando będzie chciał mnie ubić - bo ja będę chciał go ubić - i da mi taką walkę, o której marzyłem. Myślę, że któryś z nas skończy ją przed czasem, albo obydwaj padniemy z wyczerpania.

Fernando Rodrugies Jr w grudniu 2016 roku, po walce z dotychczasowym mistrzem wagi ciężkiej KSW Karolem Bedorfem, przejął pas mistrzowski. Brazylijczyk zapowiada, ze zamierza zatrzymać go dłużej niż jego poprzednik, który był niepokonany przez pięć lat. Marcin Różalski będzie pieszym zawodnikiem, który spróbuje pokrzyżować jego plany.

[ZT]22815[/ZT]

Trener włocławskiego Fight Clubu Freestyler zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. Przyznaje, że największym atutem Rodriguesa jest jego młody wiek. Brazylijczyk ma niespełna 30 lat (trzydziestkę będzie obchodził dwa dni po gali KSW 39). Różal natomiast dobija do czterdziestki (w lipcu skończy 39 lat). Rywal płocczanina zdaje sobie jednak sprawę z tego, że Różalski nie będzie łatwym przeciwnikiem.

- Jestem pewien, że damy walkę wieczoru – zapowiada w filmie promującym walkę Fernando Rodrigues Jr.

Starcie Różala z brazylijskim mistrzem wagi ciężkiej jest reklamowane jako „pojedynek jasności z ciemnością”. To nawiązanie do ogromnej religijności Rodriguesa i faktu, że Różal otwarcie przyznaje, iż jest satanistą. W spocie Brazylijczyk mówi, że jest na wygranej pozycji, ponieważ jego Bóg jest silniejszy niż ten wyznawany przez jego przeciwnika. Marcin Różalski twierdzi natomiast, że jego rywal popełnia błąd, licząc na wsparcie sił nadprzyrodzonych, a nie na własne umiejętności.

[WIDEO]176[/WIDEO]

Podczas gali KSW 39 Colosseum poza Marcinem Różalem Różalskim do klatki wejdą również m.in. Popek i Hardkorowy Koksu, Mariusz Pudzianowski oraz Mamed Khalidov, który w walce wieczoru zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Galę na PGE Narodowym ma oglądać na żywo 60 tys. widzów. Jak zaznaczył Różal w filmie promującym jego walkę, żaden z zawodników nie walczył jeszcze przy tak licznej publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mtmt

3 2

Powodzenia Marcin, moc z Tobą 21:48, 17.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jest poprawa?jest poprawa?

1 1

Jak się czuje ten młody włocławianin, który podczas treningu MMA odniósł bardzo pważną kontuzję i został sparaliżowany. Pan Różalski go zna i deklarował pomoc. 22:19, 17.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017