Zamknij
REKLAMA

Znakomite występy włocławskich wioślarzy. Jest wiele medali!

10:48, 13.09.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj

W ubiegły weekend, 9 i 10 września w Bydgoszczy odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików i Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zawody bardzo dobrze zakończyły się dla reprezentantów Włocławka, którzy na torze regatowym zajęli wysokie miejsca.

Zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego po wakacyjnej przerwie wznowili swoje treningi. W zawodach brały udział kluby z województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W zawodach szczególnie dobrze zaprezentowali się włocławscy młodzicy, którzy zdominowali swoją kategorię i tym samym wygrali klasyfikację klubową. W poszczególnych konkurencjach odnieśli 4 zwycięstwa i zdobyli 17 punktów, wyprzedzając  RTW Lotto Bydgostia (15 pkt.) i AZS Toruń (14 pkt.). W czwórce podwójnej młodziczek najlepsze okazały się: Julia Gęsicka, Weronika Klasińska, Wiktoria Małkowska i Wiktoria Orlińska. Z kolei w w czwórce podwójnej młodzików bezkonkurencyjni byli: Patryk Sadokierski, Piotr Śliwiński, Filip Niewiadomski, Maciej Sieraczkiewicz. W dwójce podwójnej młodziczek wygrała Magdalena Szprengiel i Julia Gęsicka, a w skiffie młodziczek - Magdalena Szprengiel.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również juniorzy. W ramach Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego najlepiej zaprezentował się Bartosz Jarzembowski, a  Łukasz Żmudziński był czwarty. Za dobry prognostyk można także uznać występy pozostałych przedstawicieli WTW. W dwójkach podwójnych młodziczek Wiktoria Orlińska i Wiktoria Małkowska uplasowały się na trzeciej pozycji, a Wiktoria Klasińska i Weronika Klasińska zajęły czwarte miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowały się także zawodniczki w skiffie. W kategorii młodziczek czwarta była Wiktoria Klasińska, z kolei wśród juniorek Oliwia Muraska była trzecia, a Aleksandra Ziółkowska siódma. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

BrawoooBrawooo

5 0

BrawoooBrawoooBrawoooBrawooo 17:46, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018