Zamknij
REKLAMA

Junak powalczy na wielu boiskach! Najbliższy mecz w sobotę rano

19:00, 12.01.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Każdy rywal w lidze jest trudny bo nasz zespół opiera się na zawodniczkach z roczników 2004/2005 a liga młodziczek to główne zespoły 2003/2004. My w każdym meczu gramy o zwycięstwo, tak będzie i tym razem - powiedział Damian Sidwa. Fot. Daniel Wiśniewski

W najbliższą sobotę o godz. 10 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 zostanie rozegrany pierwszy mecz z cyklu weekendowych spotkań rozgrywanych przez piłkarzy ręcznych MSPR Junaka Włocławek. W ciągu dwóch dni zagrają łącznie 15 spotkań ligowych.

Dla zawodników włocławskiej ekipy będzie to prawdziwy maraton sportowy. Swoje potyczki rozpoczną już o godz. 10 w SP nr 19. Tam o ligowe punkty powalczą młodziczki Junaka LeaderTech. Dla włocławianek będzie to niewątpliwie bardzo trudne spotkanie ponieważ o komplet punktów powalczą z aspirującymi do awansu do finałów wojewódzkich zawodniczkami Olimpijczyka Kowalewo Pomorskie.

Zaraz po tym meczu o zwycięstwa powalczą dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze. Ich rywalkami będą ekipy Olimpijczyka Kowalewo Pomorskie oraz Maty Strzelno. Dzięki dobrej grze, drużyny Junaka i Junaka III tymi zawodami mogą zapewnić sobie awans do finałów wojewódzkich.

- Pozostający cały czas w grze zawodnicy trenera Dariusza Gawrońskiego zagrają z Iskrą I i Iskrą II Bydgoszcz oraz gospodarzami Alfą Strzelno. Start godz. 10 - informuje klub na swojej stronie internetowej.

Z kolei w niedzielę swoje mecze rozegrają młodzicy i młodziczki Junaka. Podopieczni Marcina Gozdalskiego powalczą w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 z BKS Bydgoszcz, Mecze zagrają też podopieczne Damiana Sidwy, którego zapytaliśmy o nastroje przed meczem.

- Każdy rywal w lidze jest trudny bo nasz zespół opiera się na zawodniczkach z roczników 2004/2005 a liga młodziczek to główne zespoły 2003/2004. My w każdym meczu gramy o zwycięstwo, tak będzie i tym razem. Jesteśmy zmotywowani podwójnie bo gramy bez naszej kapitan Ani Urbańskiej, która leczy kontuzje. Dziewczyny obiecały jej że wygrają i wierzę ze słowa dotrzymaja - powiedział w rozmowie z Portalem DDWłocławek Damian Sidwa, trener MSPR Junaka Włocławek.

A początek obu spotkań o godz. 9.00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

BaczynskiBaczynski

0 0

Pani Elu dziękujemy za przygotowanie chłopaków z Baczyńskiego. Fantastyczna praca. Gratulacje 00:01, 13.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone