Zamknij
REKLAMA

W Grudziądzu byli najlepsi. Teraz powalczą o Mistrzostwo Polski!

10:34, 12.02.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
27 lutego w Ciechocinku rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorów. Fot. Klub Bokserski Champion Włocławek

Do udanych mogą zaliczyć ostatni weekend zawodnicy klubu bokserskiego Champion Włocławek. W Grudziądzu z sukcesami powalczyli o niezbędne kwalifikacje niezbędne do startu w zbliżającym się turnieju o Mistrzostwo Polski.

Do walki stanęło 6 zawodników, którzy na co dzień trenują we włocławskim klubie. Czterech z nich, dzięki zdobyciu I miejsc wywalczyło niezbędne do występu w zbliżających się Mistrzostwach Polski kwalifikacje. Dzięki dobrej postawie włocławian, klub Champion okazał się najlepszą ekipą w województwie. Mimo osiągnięcia satysfakcjonujących wyników, nie wszystkim przyszło zaprezentować swoje umiejętności w ringu.

- Ostatnie zawody w Grudziądzu to turniej rangi mistrzostw okręgu. Jednocześnie były to eliminacje do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski. Ciężko mi jednak wypowiedzieć się na temat poziomu zawodów, ponieważ nie było mi dane skrzyżować rękawic. Mój przeciwnik oddał pojedynek walkowerem i ja dzięki temu uzyskałem potrzebne kwalifikacje - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek Michał Jarliński, zawodnik klubu bokserskiego Champion Włocławek.

Poza Jarlińskim, podczas zbliżających się Mistrzostw Polski włocławski klub będzie reprezentować także trzech innych zawodników: Wiktor Hładko, Marcel Wańkowski i Marcin Gołębiewski. Igor Kowalski i Stanisław Skorupski zajęli z kolei drugie miejsca. W tym samym czasie, w Płocku odbywały się otwarte Mistrzostwa Płocka kadetów. Swój udział zaakcentował tam Jakub Straszewski, który w swojej kategorii wagowej pokonał wszystkich rywali i tym samym zajął I miejsce.

A już 27 lutego w Ciechocinku rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorów w boksie. Zawody potrwają do 4 marca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone