Zamknij
REKLAMA

Włocławscy wioślarze podbili Bydgoszcz. Przywieźli z regat dziewięć medali

20:00, 16.05.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. WTW

Trzy złote, jeden srebrny i pięć brązowych medali przywieźli zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego z regat w Bydgoszczy. Na torze Brdyujście rywalizowali reprezentanci kilkunastu klubów z trzech województw.

Na torze regatowym Brdyujście odbyły się Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy w wioślarstwie. W mocno obsadzonej imprezie udział wzięło kilkanaście klubów, w tym Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie, które wystawiło do zawodów ponad 20 zawodników.

Regaty w Bydgoszczy były bardzo udane, w sumie łupem naszych reprezentantów padło aż dziewięć medali. Trenerzy przećwiczyli różne zestawienia zawodników, znajdując silne punkty przed nadchodzącymi Centralnymi Regatami w Kruszwicy, które odbędą się już za niespełna dwa tygodnie – informuje Paweł Lewandowski z WTW.

Ze złotymi medalami do Włocławka wrócili: dwójka podwójna juniorów Łukasz Żmudziński i Bartosz Jarzembowski, dwójka podwójna młodziczek Wiktoria i Weronika Klasińskie oraz startujący w jedynkach młodzieżowców Tomasz Budzyński. Na drugiej pozycji w konkurencji jedynek młodzików imprezę ukończył Piotr Śliwiński.

Brązowe medale zdobyli natomiast: w czwórkach podwójnych juniorów młodszych Maciej Sieraczkiewicz, Patryk Sadokierski, Piotr Kańczewski i Adam Sieraczkiewicz, w dwójkach podwójnych juniorek młodszych Magdalena Szprengiel i Wiktoria Orlińska, w jedynkach juniorów Łukasz Żmudziński, w jedynkach młodziczek Julia Gęsicka oraz w czwórkach podwójnych juniorek młodszych Magdalena Szprengiel, Aleksandra Ziółkowska, Wiktoria Orlińska i Wiktoria Małkowska.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

tojotojo

6 1

BRAWO ! BRAWO ! BRAWO ! Tak trzymać dalej. 05:39, 17.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone