Sukces Wiktorii Woźniak z Łokietka Brześć Kujawski. W Koninie zdobyła brązowy medal MP!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 18:55, 16.06.2018 .
Skomentuj Podczas kolejnego turnieju rozgrywanego tym razem w Koninie pięściarka w walce o srebro i tym samym wejście do finału, po zaciętej walce przegrała z Aleksandrą Pomorską, wyżej rozstawioną zawodniczką ze Szczecina. Fot. Nadesłane Podczas kolejnego turnieju rozgrywanego tym razem w Koninie pięściarka w walce o srebro i tym samym wejście do finału, po zaciętej walce przegrała z Aleksandrą Pomorską, wyżej rozstawioną zawodniczką ze Szczecina. Fot. Nadesłane

W historii boksu w Brześciu Kujawskim zapisze się pierwsza medalistka Mistrzostw Polski. Wiktoria Woźniak z GKS Łokietek Brześć Kujawski podczas zawodów rozgrywanych w Koninie zdobyła brązowy medal.

Wiktoria Woźniak udział na Mistrzostwach Polski zapewniła sobie podczas eliminacji w Grudziądzu, gdzie bez większych problemów wygrała walkę z Wiktorią Todą z Chojnic, przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie pojedynku.

[ZT]29188[/ZT]

Podczas kolejnego turnieju rozgrywanego tym razem w Koninie pięściarka w walce o srebro i tym samym wejście do finału, po zaciętej walce przegrała z Aleksandrą Pomorską, wyżej rozstawioną zawodniczką ze Szczecina.

- Wiktoria przegrała walkę o finał, ale osobiście, jako szkoleniowiec nigdy, po przegranej walce nie usłyszałem tyłu gratulacji i ciepłych słów. Nasza zawodniczka w Koninie, w walce o brąz pokonuje przez niezdolność do dalszej walki w 2 rundzie Natalię Mierzwę z Tarnowa. Wiktoria na ringu zostawiła serce, pokazała charakter a przede wszystkim zrobiła pierwszy krok z walką ze swoimi słabościami, bo boks to właśnie ta taka dyscyplina sportu gdzie człowiek walczy przede wszystkim z własnymi słabościami, a pokonanie ich jest cenniejsze od najwyższych trofeów - powiedział w rozmowie z portalem DDWłocławek Jarosław Kapeliński, trener Wiktorii Woźniak.

W maju, przy okazji odbywających się 89. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie w Karlinie, znakomicie zaprezentował się też inny pięściarz z Brześcia Kujawskiego. Adrian Lewandowski okazał się bezkonkurencyjny, wygrywając swoje wszystkie pojedynki.