Zamknij
REKLAMA

Zwycięskiego sztabu szkoleniowego się nie zmienia. W ekipie mistrza Polski bez zmian!

14:32, 07.08.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Natalia Seklecka

Anwil Włocławek poinformował, że w najbliższym sezonie z zespołem będzie pracować ten sam sztab trenerski, który wywalczył mistrzostwo Polski. Woźniak, Śledziński, Krawczak i Kożan pozostają we włocławskiej ekipie.

Marcin Woźniak, Grzegorz Kożan, Hubert Śledziński i Wojciech Krawczak nadal będą pracować w Anwilu. Nie zmienia się zakres ich obowiązków. Asystentami trenera Igora Milicicia pozostają Woźniak i Kożan, a odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne nadal będzie Śledziński. Opieką fizjoterapeutyczną zajmować się będzie Krawczak. Satysfakcji z powodu pozostania sztabu w klubie nie kryje trener Anwilu.

- Bardzo mocno cenię każdego członka mojego sztabu i jestem szczęśliwy, że dalej będziemy razem pracować w niezmienionym składzie. Każdy z nich to fachowiec w swojej dziedzinie i jednocześnie człowiek, który oddaje serce swojej pracy. Wszyscy znamy swoje role, swoje obowiązki i świetnie się uzupełniamy. Zresztą, samo za siebie mówi to, że cała czwórka pracuje dzisiaj na różnych szczeblach reprezentacji Polski – powiedział cytowany przez stronę klubową Igor Milicić, trener Anwilu Włocławek.

Poza pracą w Anwilu Włocławek, każdy członek sztabu pracuje także na różnych szczeblach w kadrach reprezentacji. Grzegorz Kożan pracuje w reprezentacji U-14, a pozostała trójka w U-16.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KiErOwCaKiErOwCa

2 0

Wy to naprawdę macie zapłon z informacjami, że wasz portal jeszcze nie upadł 20:28, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone