Zamknij
REKLAMA

Rozegrano trzecią kolejką WLKA. Po raz kolejny faworyci wygrali swoje spotkania!

16:50, 07.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
IV kolejka WLKA zaplanowana jest na 17 i 18 listopada. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. Natalia Seklecka

Zakończyła się III kolejka Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Po raz kolejny nie zawiedli faworyci, którzy pewnie wygrali swoje spotkania.

W ramach III kolejki WLKA rozegrano 9 spotkań. W pierwszym meczu Maspol D&R trenowany przez Macieja Syskę podejmował Mega Print Bartłomieja Sarnowskiego. Maspol wygrał 88:62. W kolejnych spotkaniach Piast Bądkowo wygrał z UKS Feniks 63:44, Basket Gostynin pokonał WPK/Saniko 79:47, a wloclawek.info.pl okazał się lepszy od SangaPartyWlo.pl.

W pozostałych spotkaniach Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn wygrał z Green Team 89:64, Selenka/DGS przegrała z Groneko 70:74, Chemikor pokonał Anwil Team 58:49, a AZS/PWSZ okazał się lepszy od Ekoryniec pokonując rywali 59:48. W ostatnim meczu III kolejki WLKA Delecta pokonała BeMo Nieruchomości 78:57.

A IV kolejka WLKA zaplanowana jest na 17 i 18 listopada.

Wyniki III kolejki WLKA

Maspol D&R – Mega Print 88-62 (21-7,15-23,29-16,23-16)

Maspol: Czernielewski 2, Jaroszewski 12, Witwicki J. 12, Wiliński 16(1), Witwicki S. 12(3), Witkowski 9, Kłosowski 18, Biliński 7. Tr. Maciej Syska

Print: Sobczak M. 12, Gontarek 8(1), Szarpak 5, Durma 5, Hybiński 11(1), Zakrzewski 1, Kruszka 8(1), Sarnowski 9(2), Sobczak A. 3. Tr. Bartłomiej Sarnowski

 

Piast Bądkowo – UKS Feniks 63-44 (10-15,20-7,16-10,17-12)

Piast: Kapeliński 7(1), Danielak D. 10, Kotowski 13(1), Andrusiak 3, Krępecki 9, Rosiak 16, Danielak W. 5. Tr. Piotr Marciniak

Feniks: Nowakowski K. 10(2), Lewandowski 2, Skotnicki 7, Matusiak 16(3), Nowakowski P. 3, Kulpa 2, Kijak 4. Tr. R. Walczak/B. Rojewski

 

Basket Gostynin – WPK/Saniko 79-47 (27-14,9-17,20-8,23-8)

Gostynin: Stęplewski 9, Walczak 37, Siedlecki 2, Kula 9, Jaworski 10, Sommerfeld 4, Pokropiński 7, Róg 1. Tr. Kamil Jaworski

Saniko: Dybalski Ł. 5, Charzewski 25(4), Wysiński 8, Nakonowski 9. Tr. Łukasz Dybalski

 

SangazPartyWlo.pl – wloclawek.info.pl 56-80 (8-25,14-11,21-24,13-20)

Sangaz: Czajkowski 7(1), Ciesielski 15, Wojciechowski 13(1), Mirolewicz 5, Jedrzejewski 16. Tr. Jakub Jaroszewski

Info: Pawłowski 18(2), Korpalski 5(1), Pawlak 4, Safandowski 5(1), Cichorski 11(1), Majchrzak 10(2), Ćwiklinski 4, Guziewicz 5(1), Ręgocki 18(1). Tr. Bartłomiej Rędzikowski

 

Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn – Green Team 89-64 (26-18,24-11,14-16,25-19)

Promot: Grzegorzewski K. 3, Grzędzicki 5(1), Kijewski 12(1), Bartoszynski 3(1),Grzegorzewski S. 2, Nejman 2, Kowalewski 8, Nowakowski 17, Michalak 27(2). Tr. Sławomir Grzegorzewski

Green: Wojciechowski 9(2), Orzelski 6, Mejer 7, Baranowski 3, Urlich 13(1), Miziołek 14, Boryczko 1, Stawicki 6(2), Rypinski 5, tr. Hubert Miziołek

 

Selenka/DGS – Groneko 70-74 (14-14,18-14,10-22,28-24)

DGS: Nowakowski 9, Zboiński 12(1), Chabasiński 13(4), Łukowski 8(2), Zandarski 2, Wiśniewski 18(2), Podgórski 10. Tr. Łukasz Paradowski

Groneko: Kożan G. 24(1), Kożan P. 3, Pawlata 12, Żbikowski 10, Kowalczyk 4, Zawadzki 13, Kuliński 8. Tr. Paweł Pawlata

 

Chemikor – Anwil Team 58-49 (9-15,22-9,12-17,15-8)

Chemikor: Kauwa 9(1), Grzybek B. 9, Wyborski 8, Miklaszewski 12, Pilarski 3(1), Ulanowski 8, Spryszyński 9, Gawłowski 2. Tr. Mariusz Kryska

Anwil: Świeciak 25(3), Lisiecki T. 2, Krysztoforski 5(1), Piotrowski 6, Koziorowicz 8, Kujawski 3.tr. Łukasz Szlaskiewicz

 

AZS/PWSZ – Ekoryniec 59-48 (18-10,19-16,5-13,17-13)

AZS: Rybka 4(1), Wiśniewski 21(2), Sochacki 10, Szpadzinski 1, Pietrzak 9, Ozimiński 10, Jaroszewski K. 4. Tr. Wojciech Pietrzak

Ekoryniec: Różanowski J. 2, Różanowski M. 7, Szepczynski 15, Stojak 14(2), Borowicz 4, Szląskiewicz 5, Kłódkowski 1. Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

Delecta – BeMo Nieruchomości 78-57 (23-12,15-13,18-16,22-16)

Delecta: Cieślewicz 13, Tucholski 9(1), Frontczak N.6, Borowski 5(1), Frontczak D. 14(1), Chojnacki 21. Tr. Krzysztof Czarnecki

BeMo: Koziński 7(1), Tarnecki 3(1), Przybyszewski M. 6, Jankowski K. 8, Krysztoforski 6(2), Chojnacki A. 4, Szprengel 13(2), Chojnacki J. 8, tr. Grzegorz Wudecki

 

Tabela po III kolejce

Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn 3 6 299-183 +116

Maspol D&R 3 6 276- 171 +105

Chemikor 3 6 235-136 +99

Piast Bądkowo 3 6 224-167 +57

Włocławek.info.pl 3 6 227-175 +52

Delecta 3 5 222-201 +21

AZS/PWSZ 3 5 179-163 +16

Ekoryniec 3 5 194-188 +6

Basket Gostynin 3 4 226-208 +18

Mega Print 3 4 217-212 +5

Green Team 3 4 200-225 -25

Anwil Team 3 4 181-213 -32

Sangaz/PartyWlo.pl 3 4 192-230 -38

Open Partner/AutoserwisP2 2 3 137-135 +2

Groneko 2 3 132-147 -15

BeMo Nieruchomości 3 3 150-234 -84

UKS Feniks 3 3 155-243 -88

WKP/Saniko 3 3 150-304 -154

DGS/Selenka 2 2 121-164 -43

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

DavidDavid

2 0

Suma punktów Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn to: 79 według tego: Promot: Grzegorzewski K. 3, Grzędzicki 5(1), Kijewski 12(1), Bartoszynski 3(1),Grzegorzewski S. 2, Nejman 2, Kowalewski 8, Nowakowski 17, Michalak 27(2). Tr. Sławomir Grzegorzewski

89:64 było w tym meczu czy 79:64 ? 20:49, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone