Zamknij
REKLAMA

Dobre występy młodych judoków włocławskiego Olimpijczyka. Na turnieju w Błoniu zdobyli 8 medali!

13:30, 05.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Młodych zawodników do udziału w turnieju przygotowywali trenerzy: Aneta Szczepańska, Roman Stawisiński i Bartosz Zieliński. Fot. Nadesłane

Judocy Miejskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk Włocławek wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Judo zorganizowanym pod patronatem burmistrza Błonia. Z imprezy przywieźli łącznie 8 medali.

 Na zawodach znakomicie zaprezentowali Wiktor Borkowski i Adam Dębczyński, którzy z Błonia wrócili ze złotymi medalami. Bardzo dobre występy zanotowali także Szymon Ansilewski-Wrzesiński i Wiktor Lewandowski - zdobywcy srebrnych krążków. Na najniższym stopniu podium turniej zakończyli z kolei Zuzanna Jurczak, Tymoteusz Morawski, Oliwier Spychalski i Mateusz Palmowski. 

Znakomite występy podsumowała srebrna medalistka z igrzysk olimpijskich w Atlancie w 1996, która w klubie pełni rolę trenera.

- Najlepiej z grupy spisał się najmłodszy uczestnik naszego klubu - Wiktor Borkowski, który wygrał 5 walk, w tym większość przed czasem. Podobało mi się, iż mimo tak młodego wieku (8 lat) potrafił bardzo dobrze łączyć walkę w górze i w parterze. Widzę w tym chłopcu duży potencjał - skomentowała start Aneta Szczepańska, trenerka Olimpijczyka.

Na 7 miejscu zawody zakończył Aleksander Gradowski. Młodych zawodników do udziału w turnieju przygotowywali trenerzy: Aneta Szczepańska, Roman Stawisiński i Bartosz Zieliński.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

WesolWesol

1 0

Brawo kolejne sukcesy dzieci:-) Dziekujemy trenerom. 20:43, 06.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone