Zamknij
REKLAMA

Włocławianie podbili Orlen Arenę

04:55, 04.06.2012 |
Skomentuj
REKLAMA

Zawodnicy Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, jak co roku zdobyli medale w XII Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym rozgrywanym 26 maja 2012 r. w Płocku w hali Orlen Arena.

W największych zawodach w Polsce startowało blisko 500 młodych zawodników (do 12 roku życia) z 46 klubów z całej Polski.

Dariusz Dziwulski zdobył złoty medal w najstarszej i najbardziej zaawansowanej technicznie grupie chłopców.

Nikola Dałek zdobyła brązowy medal w grupie dziewczynek.

Natalia Bulińska i Dariusz Dziwulski w konkurencji en-bu zakwalifikowali się do ścisłego finału i ostatecznie zajęli 4 miejsce.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Martyna Ostrowska, której zabrakło tylko jednego zwycięstwa w eliminacjach grupy najstarszych dziewczynek, aby awansować do strefy medalowej.

Drużyna kata dziewcząt w składzie Natalia Bulińska, Martyna Ostrowska i Dominika Pasińska awansowała do ósemki najlepszych drużyn w Polsce.

Wszyscy pozostali zawodnicy reprezentujący Akademię Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek również swoje starty mogą uznać za bardzo udane. Doświadczenie nabyte w tak wielkiej imprezie będzie procentowało w kolejnych zawodach i turniejach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

gosiagosia

0 0

Gratulacje Martynko, oby tak dalej, trzymam kciuki. Całusy na dzień dziecka przesyła ciocia Gosia. jednego daj Kubie. 10:36, 01.06.2012

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rodzicerodzice

0 0

Martynko gratulujemy ! -jesteśmy z Ciebie i Kuby bardzo dumni ! -oby tak dalej 11:01, 01.06.2012

Odpowiedzi:0
Odpowiedz