Zamknij
REKLAMA

Włocłavia Włocławek poznała rywala. Wiemy, z kim zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski!

14:42, 08.02.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Jeśli włocławianie wygrają, to w kolejnej rundzie zagrają ze zwycięzcą pary: Pomorzanin Toruń/2. Chemik Moderator Bydgoszcz. Fot. Daniel Wiśniewski

Piłkarze czwartoligowej Włocłavii Włocławek poznali najbliższego rywala w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Podopieczni Mirosława Kasińskiego zmierzą się z zespołem na co dzień występującym w podokręgu bydgoskim.

Kolejne mecze pucharowe zaplanowano na 9 i 10 marca, a gospodarzem spotkań będą drużyny grające w niższych klasach rozgrywkowych. W 1/8 finału na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Włocłavia zagra na wyjeździe. 

- Na chwilę obecną udział w rozgrywkach bierze 16 drużyn. Warto walczyć w Pucharze Polski i warto go wygrać z kilku względów. Polski Związek Piłki Nożnej od zeszłego roku przeznacza nagrody finansowe dla zwycięzców pucharu. W obecnym sezonie za zwycięstwo w Pucharze Polski na szczeblu związku każda drużyna otrzyma 40 tys. złotych, natomiast finalista 10 tys. złotych. My ze swojej strony dołożymy również pewną kwotę. Dokładamy 5 tys. zł. dla finalistów - powiedział podczas losowania par Eugeniusz Nowak, prezes KPZPN.

Z podokręgu włocławskiego, awans do kolejnej fazy rozgrywek, poza Włocłavią Włocławek wywalczyły także ekipy Lecha Rypin, Kujawianki Izbicy Kujawskiej i GKS Baruchowo. Włocławianie w 1/8 finału zmierzą się z GLKS Dobrczem-Wudzyn. Jeśli włocławianie wygrają, to w kolejnej rundzie zagrają ze zwycięzcą pary:  Pomorzanin Toruń/2. Chemik Moderator Bydgoszcz. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 10 kwietnia.

[ZT]32508[/ZT]

Półfinały zostaną rozegrane z kolei 15 maja. Data finałów nie jest jeszcze znana.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

WłodaraWłodara

8 3

Zawsze i wszędzie judowłocłavia ładowana w pupę będzie! 15:08, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahaHaha

2 1

Ładnie wam się tam nudzi na tej okrężnej 20:55, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone